(Ασφάλισέ το τοσο εναντιον της πυρκαγιας οσο και εναντιον του εμπρησμου. Το δευτερο, για την περιπτωση που πιασουν, κατα λαθος, καναν εντεταλμενο “υπαλληλο κλιματικης αλλαγης”, οποτε η ασφαλιστικη δεν σε πληρωνει…)
Εχουμε πολεμο βρε! Δεν το πηρατε χαμπαρι ακομα;
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Πεστα ντε, να δουμε εκει στα καμενα στην Αττικη τι θα ξεφυτρωσει σε λιγο…
ο πολεμος εχει αρχισει εδω και χρονια εχεις χασει εδαφη και δεν εχεις παρει χαμπαρι ακομα; εχεις χασει μεγαλο μερος της ελευθερια σου και εσυ περιμενεις να δεις τα πυροτεχνηματα;σου εχουν παρει το σπιτι και πληρωνεις ενοικιο ουτε αυτο το ειδες;τι βλεπεις εσυ τελικα;σε εχουν κανει να τα βλεπεις νορμαλ;
ΑΝΑΤΙΝΑΧΤΕ ΟΠΟΥ ΔΕΙΤΕ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΘΕ,ΜΕΛΙΩΝ ΓΙΑ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ! ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΧΟΝΤΡΑ ΑΠΟ ΞΕΝΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ! ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΜΕ ΚΑΡΚΙΝΙΚΕΣ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΕΣ ΚΑΙ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΥΠΑΙΘΡΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΖΕΙ ΕΚΕΙ !
ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΙΚΑ ΒΟΥΝΑ ! ΟΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΟΙΚΟΙ ΝΑ Γ-ΜΗΣΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΙΣΒΟΛΕΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ !
ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΣΥΛΛΛΟΓΟΥΣ ΚΥΝΗΓΩΝ ΚΑΙ ΑΠΛΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ Η ΑΝΑΤΙΝΑΞΗ ΑΝΕΜΟΓΕΝΝΗΤΡΙΩΝ ! ΜΠΑΡΟΥΤΙ + ΦΥΤΙΛΙ !