Σας έχω μιλήσει στο παρελθόν για αυτό το σχέδιο όπου σε όλο τον κόσμο υπάρχουν μηχανές γεννήτορες τυχαίων αριθμών και καταμετρούνται με βάση την επιρροή μας στην συνείδηση και κατά επέκταση στην “πραγματικότητα”!
Σήμερα είμαι επιθετικός και δεν έχω καθόλου υπομονή και έχω πολλούς καλούς λόγους για αυτό !
Ενημερωθείτε για το σύστημα παγκόσμιας συνείδησης και μάθετε πως λειτουργεί..όπως και πως επηρεάζει …η το γράφημα τι μπορεί να μας δείξει κοκ…
Εδω για όσους μπορούν να συνδυάζουν το χάος…. η σελίδα του πειράματος παγκόσμιας συνείδησης
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μαλιστα .. Φιλε Νικολα πιστευω πως θα ειχες εκπλαγει απο τα αποτελεσματα μιας κλιμακας πανω στο κατοχικα ανα τους χρονους ! να εισαι καλα !
αν δεν εχει live τι γραφει το συστημα ειναι μουφες οσα λενε…
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΙΑ Η ΘΥΜΗΣΗ ΣΟΥ ΛΕΠΙΔΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΟΒΕΙ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΕΣΣΕΡΑ 14….
Εκπληκτικό το “δια ταύτα” στο τέλος με τον πίνακα που δίνει το αγγλικό άρθρο!