Πρεπει να γυρισουμε 150 χρονια αν θελουμε να το αλλαξουμε …
@stranger471111 #αυταρκεια #επιβιωση #πολιτισμοςτηςχεστρας #συνωμοσια #νεαταξηπραγματων #επενδυστεστηνζωη #κοτετσι #stranger #αστικηαυταρκεια #επιβιωσηστηνπολη #αρχοντες #φτιαχνω #πτηνοτροφεια ♬ πρωτότυπος ήχος – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Καλορίζικο το κοτέτσι!Μη παραλείψετε τη φύλαξη.. Είδατε τι γίνετε με το λάδι.. Τώρα που κάνατε την αρχή..Πιστευω η αυτάρκεια να επιτευχθεί. Κι αφήστε κάποιους όπως εμένα να ζηλεύουν..Η Αλήθεια δεν φαντάστηκα ότι θα φτάναμε στο σημείο να χειροκροκροτουμε αυτούς που γυρίζουν πίσω και οραματιζονται ορτυκια. Αλλά είναι μονόδρομος. Καλή Δύναμη. Γεια σας. Ευχαριστώ.
Άντε καλή αρχή.λοιπον δεν ξέρω τη σχέση έχεις με το αντικείμενο τες πα.φτιαξε μια ξυλοκατασκευη 50 πόντους ύψος. Ένα τετράγωνο τελάρο στα ενδιάμεσα βάλε καμία λεπτή σανίδα.τη νύχτα να κοιμούνται.οχι καταχαμα.διαστασεις αναλόγως πόσες έχεις.το πρωί έξω και το βράδυ μπαίνουν μέσα μόνες τους.γουσταρουν πράσιναδα εκτός Καλαμπόκι. Άντε καλή δύναμη.