22:13 - 08/08/2021
Εδωσαν νεο Κωδικα – 233 …ξεκινουν νεα επιθεση ! Η προστασια πρεπει να ειναι ο μοναδικος σου στοχος !
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Δεν θελει λογια εδω , ετσι και αλλιως μονο οι μπαρουτοκαπνισμενοι θα κατανοησουν! Στο katohika@gmail.com με Τιτλο με ενδιαφερει η Προστασια … για οσους επιτελους δουν γιατι κινεζικα δεν μιλαω εδω και δυο μηνες !
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-56-32-910x1024.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-56-39-1024x985.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-56-50-630x1024.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-56-58-1024x968.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-57-20-1024x205.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-57-29-1024x802.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-57-36-1024x771.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-57-42-1024x624.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-57-57-1024x722.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-58-03-1024x738.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-58-20.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-58-28-1024x719.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-58-36-1024x721.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-58-48-1024x380.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-59-04-1024x484.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-59-17-1024x419.jpg)
![](https://katohika.gr/wp-content/uploads/2021/08/photo_2021-08-08_18-59-23-1024x657.jpg)
Σχετικά με Stranger
Μετά από την πρώτη πτώση στα 3 μου έτη από μια αντίκα κούνια της γιαγιάς δημιούργησα τα πρώτα μου κενά ! Στην πορεία ένα ατύχημα με ένα ποδήλατο, όπου σε μια κατηφόρα βουνού, συνάντησα ένα γέρικο πλάτανο με το κεφάλι,η συνάντηση αυτή με έφερε στην κατάσταση της μόνιμης Νιρβάνας που βρίσκομαι σημερα!Οι φίλοι μου μου λένε ότι κάπου κάπου ξυπνάω μέσα από τον λήθαργο μου και αρχίζω και γράφω ..η μιλάω σε ένα μικρόφωνο… δεν έχω καλους φίλους το γνωρίζω…από παιδί με κοροϊδεύουν!
Δείτε όλα τα άρθρα του/της Stranger →
ΒΑΜΠΙΡ=233
ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ=233
ΑΒΡΑΚΑΔΑΒΡΑ=233
ΕΚΠΝΟΗ=233
ΚΑΔΗΣ=233
θΕΙΑ ΠΝΟΗ=233
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΙΓΕΝΗΣ=2332
ΔΙΑΧΩΡΙΖΩ=2332
ΤΙ θΕΛΕΤΕ ΠΟΙΗΣΩ ΥΜΙΝ=2332
Μπαρουτοκαπνισμενοι!!!! Είσαι ωραίος.
13 8 2021 ==21 23 == 3 23 == 233!!
Και εάν έχει επί ανάμεσα ; 66
Με το ζόρι να αλλαχθεί..Μόνο που περνάνε αναγκαστικά από την επιλογή.
Ένα είδους σφάλμα που ενώ το διορθώνεις επαναφέρεται μόνο του στην επιλογή.
Τόσο τυχαία……
Ρ.Ν.
Οι γνωστες αηδιες των μασωνων..
Εγω εφαγα 33 κεφτεδακια,
Μπορεί να σημαίνει και η 233η ημέρα του χρόνου που είναι η 21η Αυγούστου… έτσι απλά
7 2 6 1 5 9 ….
26==233 …τι ακολουθει??