Αυτοπροσδιορισμος , Βρηκα Ποιος Ειμαι , Βγηκα απο την ντουλαπα μου…
@stranger471111 #αυτοπροσδιορισμος #συνωμοσιολογος #ρατσισμος #βια #ελευθερια ♬ original sound – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Όταν λες κάτι που είναι αντίθετο στους περισσότερους από αυτά που τους έχουν πει κατευθείαν είσαι συνομωσιολογος, αυτή είναι η πλειοψηφία της κοινωνίας οι λίγοι είναι πάντα αυτοί που κάνουν την διαφορά
Συνωμοσιολόγος ερευνητής!!! Δυνατό!!! Συμφωνώ!!! Κάνουμε την έρευνα μας δεν είμαστε ζόμπι… Το τι είναι αλήθεια ή όχι ψάχνουμε να το βρούμε δεν μας αρέσει να μας σερβίρουν “σανό”… Αλλά δεν κάνουμε για το σύστημα… Το σύστημα θέλει λοατκι blm κτλ…
Να ξέρεις ότι σ αγαπάω λίγο παραπάνω συνομωσιολογε ερευνητή!!!θα υπεγραφα και θα συμμετείχα σε κάτι τέτοιο…θα μπορούσε να υπάρχει και παραθυράκι ανεμβολίαστος μπας και βρούμε κανένα ταίρι ανεμβολιαστο αφού οι 9 στους 10 τρέξανε και μπολιαστηκαν…😊😁👍
Εγώ θα έλεγα ότι είμαστε ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΙ ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΟΙ ΕΡΕΥΝΗΤΕΣ ,αυτοί που αποκαλύπτουν εχθρικές πράξεις κατά των ανθρώπων.. Όλοι αυτοί που μας κατηγορούν είναι ύποπτοι και επικίνδυνοι για το δημόσιο συμφέρον και φοβούνται μην αποκαλυφθούν..Δεν μπορεί κανείς να μου απαγορεύσει το να είμαι καχύποπτη και υποψιασμένη… Άλλοι είναι οι ΣΥΝΩΜΌΤΕΣ άλλοι είναι οι ΣΥΝΟΜΟΣΙΟΛΟΓΟι.. Άλλος έχει το όνομα άλλος έχει την χάρη..
Είμαστε λίγοι, αλλά θα γινόμαστε περισσότεροι όσο θα δυσκολεύουν οι συνθήκες. Στα δύσκολα ξυπνά ο Οδυσσέας μέσα σου. Αν ο ερευνητικός νους, που κάποτε ήταν σημείο αναφοράς σε ευφυή άτομα, έχει καταντήσει ρετσινιά, θέλω να είμαι μια ζωή ο αποδιοπομπαίος τους. Εμείς σπρώχνουμε για να πηγαίνει μπροστά ο κόσμος. Εκείνη μια ζωή θα είναι η τροχοπέδη.
Για άλλη μία φορά έγραψες δεν είναι απίθανο έτσι να γλιτώσουμε το γιουχάρισμα από τους άλλους
Από την άλλη εγώ το λέω διαφορετικά δεν είμαι εγώ συνομωσιολόγος αυτοί είναι συνομώτες
Και εγώ βρήκα επί τελους ποιος είμαι.Ειμαι ο σέντερ Μπακ,& δενω τα κορδόνια μου στην σεντρα ΧΑΡΡΥ ΚΛΥΝΝ
Ο κόσμος εχει μπερδέψει τις έννοιες Συνωμότης (κατι συνηθως κακό, π.χ. Κούλης, Τσίρπας) και Συνωμοσιολόγος = αυτός που μελετάει τις Συνωμοσίες και συνήθως αποκαλύπτει τους Συνωμότες.
Και γενικά ο κόσμος έχει μπερδέψει σχεδόν τα πάντα
…..για δες ρε φίλε…..ένας Ρεχαγκελ έφερε τη νίκη στην εθνική……δηλαδή.εμεις οι ανεμβολιαστοι τόσο καιρό και πέρυσι που μας έκοψαν την πρόσβαση σε χώρους που συνευρισκονταν…..πως νομίζεις ότι νιωθαμε? …..άκου λευκη Παρασκευη
…..Αυτααααα
ΥΣ όσο για τους λοατκι και εγώ θεωρώ ότι στη φύση υπάρχουν 2 φύλα αλλά μην ξεχνάς τον ερμαφρόδιτο κοσμεί τον Λούβρο…..και γιατί αν οι άγγελοι είναι αφυλοι έχουμε τον Αρχάγγελο Μιχαηλ και τον Αρχάγγελο Γαβριήλ….μπερδεύτηκα….