https://youtu.be/s8yplU4oYXk
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
καλα πιστευει κανενα προβατο οτι γινεται χαμος στα νπσοκομεια?????
Αυτος που γυριζει εκει μεσα στο νοσοκομειο δεν εχει ιδεα που ειναι τα τεπ ουτε καν πλησιασε….τυγχανει να ειμαι τακτικος θαμωνας….
Φίλε Μανώλη εσύ που είσαι και τακτικός θαμώνας Στο ΤΕΠ του ΠΑΓΝΗ….. Δεν μας στέλνεις κάνα βίντεο με τον χαμό που γίνεται.;;;;;;;;;;;; Για εμάς τους ευκολόπιστους μόνιμους θαμώνες των κατοχικων νέων ;;;;;;;;
Περιμένουμε το βίντεο Μανώλη……………………
μπραβο για το βιντεο παιδια, τα νουμερα για τα κρουσματα και τις μεθ ηταν και ειναι στημενα
στην αμερικη κλεισαν κλινικη γιατι εκανε το αυτονοιτο, εδεινε βιταμινη C στους ασθενεις για την αντιμετωπιση του κοροδοιου.
Έπρεπε να ανοίξεις και καμιά πόρτα ρε φίλε μπας και ξυπνήσουν τα πρόβατα!
Τι περιμενατε να γινεται οταν νοσηλευονται 20-30 ατομα συνολικα σε ολο το Ηρακλειο?