Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Προηγμένο κράτος η Σουηδία……τόσο προηγμένο που αντικαθιστά τους ανθρώπους με νούμερα.
Ρομπότ σε γραμμή παραγωγής εργοστασίου
Άψυχα και άβουλα
Συγγνώμη αλλά αυτό στο χωριό μου δεν το λέμε πρόοδο…..το λέμε κατάντια!!!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Τι να πεις τώρα ,αν υπάρχουν άνθρωποι που θα το βάλουν αυτό το πράγμα στο σώμα τους,θα είναι απλά άξιοι της μοίρας τους,κουραστήκαμε πια να παλεύουμε για να τους ξυπνήσουμε.
ας μας προφυλάξει η Παναγιά μας.Ούτε να το πιστέψω δεν θέλω οτι αυτά είναι τα εσχατα χρόνια που προφήτευαν οι Άγιοι πατέρες.Και αυτο που φοβάμαι οτι ο Έλληνας ο χέστης δεν θα παλέψει θα το δεχτεί και αυτό όπως και όλα,αφού πια και στον θεό δεν πιστέυει.Ας μας λυπηθεί ο θεός.
δε θα πρεπει να φοβασαι αλλα να χαιρεσαι γιατι αν εφτασε η ωρα και τα εσχατα χρονια εφτασε και η ωρα να αποδειξεις τη πιστη σου και οταν εχεις δυνατη πιστη μη φοβασαι τιποτα