ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΡΩΙΝΟ ΜΑΣ Η Αφροδίτη Γραμμελή:Λιποθύμησε ΞΑΦΝΙΚΑ στον «αέρα»!!«Παιδιά δεν νιώθω πολύ καλά»…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τα ασφαλή σκευάσματα της ελευθερίας την τακτοποίησαν και αυτή καλά
τελικα η τηλεοραση δειχνει αυτα που δε θελουν να δουν αυτοι που πρεπει να τα δουν
ΤΑ ΟΦΕΛΗ ΤΩΝ ΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΟΛΟΙ!!!ΣΑΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ!!!ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΕ ΣΤΑ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΑ……
Όλα είναι καλά όπως λέει κι η Σκορδά. Από ότι φαίνεται οι δόσεις του εμβολίου, που έκαναν κατά κόρον όλοι οι δημοσιογράφοι, έπιασαν τόπο.
ΤΗΣ ΗΡΘΕ ΞΑΦΝΙΚΑ !!!!
Μια λιποθύμισε, οι υπόλοιποι στα αυστηρώς καθορισμένα χρονικά κουτάλια τους. Αυστηρός προγραμματισμός, αλλά πάντα καιροφυλακτεί το απρόοπτο. Ξυπνήστε ρε, η ζωή είναι μεγάλη, μη την κανεις καρναβαλι
Την παράτησε κι έφυγε η Σκορδά…! Ωραία,ωραία,ωραία..λέει κι όλας η …ντίβα του πρωινού!!Πάμε γιά μαγείρεμα λέει τώρα…!!!Απίστευτα πράματα…!! τι ζούμε ρε μλκς….