Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
https://www.youtube.com/watch?v=MCJzRpar5cQ
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
τέλειον!
είναι επειδή βάζουν μέσα θυσιάσματα από παιδιά καί ζώα… δέν τό πιστεύετε; τούς έχετε γιά τόσον αθώοους;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
αφού τού έλεγε “μού ανήκεις” δι’ εμβολίου τότε είναι χάραγμα καί λόγω θυσιασμάτων από παιδιά, ζώα εκτός από εκτρώσεις… Αυτά τά έγραψα σέ δεκάδες άρθρα…
Φωτισμενος αγιορειτης Πατερας..Οτι λεει ειναι η επιτομη της αληθειας,και του τι συμβαινει με αυτα τα εωσφορικα δηλιτιρια ,και τα δαιμονικα πονηρα πνευματα,που μπαινουν μεσα στο ταλαιπωρο ανυποψιαστο εμβολιασμενο,λογο σατανιστικης επικλησης,πανω σε εκτρωμενα εμβρυα τμημα των οποιων βρισκονται μεσα στα εμβολια..Κραμα υψηλης digital hitech νανοτεχλολογιας,αποκρυφισμου,μαυρης μαγειας,και ανθρωποθυσιων..Μια τεραστια θυσια προς τον εωσφορο συντελειται αυτην την στιγμη!
Εκτός άλλων υπερφυσικών αρνητικών, κατά των δήθεν εμβολίων, σημειων,εμφανίστηκε μετά από εμπονη δέηση σε κοπέλα 16 ετών, πιστή, ο άγιος Παισιος ο αγιορείτης και είπε: όχι στα εμβόλια, όχι στα εμβόλια, παιδί μου να αλλάξεις πνευματικό……..
Το είχα σκεφτεί αυτό που λες για την επιρροή του ανθρώπινου ειδους στο κεφάλι του. Είναι ένα πολύ ενδιαφέρον και καλοστημένο πείραμα των κυβερνώντων πού θέλουν να υποδουλωσουν την ελεύθερη βούληση. Χωρίς το μπόλι ο ανθρώπινος εγκέφαλος έχει απίστευτες δυνατότητες που στους περισσότερους δεν είναι γνωστές. Όμως αυτό τις περιορίζει μόνο στις βασικές. Σιγά σιγά θα μας κατατρωποσουν. Υπάρχει σχέδιο. Αντισταθείτε στον “μεγαλο”. Το μπουκαλακι του εμβολίου αν παρατηρήσετε φέρει το χάραγμα του σατανά.