Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
«Είναι ο πρώτος πρώτος. Δείξτην!».
Ανοίγουν και για τον…Δεκέμβριο τα ραντεβού στα κατά τόπους Αστυνομικά Τμήματα σε ό,τι αφορά την έκδοση ταυτοτήτων, εξαιτίας της μεγάλης προσέλευσης πολιτών.
Ήδη οι πρώτοι πολίτες την έχουν λάβει στα χέρια τους.
Στα κανάλια δεν έχασαν ευκαιρία να τη…διαφημίσουν.
«Έχετε μπροστά σας τον πρώτο Έλληνα πολίτη που έβγαλε τη νέα ταυτότητα», δήλωσαν οι παρουσιαστές εκπομπής με τον έναν εξ αυτών μάλιστα να μη διστάζει από τον ενθουσιασμό του να την δείξει στην κάμερα!
Όσο για τα τσιπάκια και τα περί παρακολούθησης και ελέγχου, οι ειρωνείες περίσσευαν για ακόμη μία φορά:
«Τους είπα θέλω να είναι τελευταίας γενιάς (σ.σ. το τσιπάκι) με όλα τα upgrade πάνω»:
Στην ίδια εκπομπή, οι ίδιοι παρουσιαστές είχαν φιλοξενήσει έναν ‘ειδικό’ για να τους δείξει που μπαίνουν τα περιβόητα τσιπάκια:
el.gr
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Ο καθένας κάνει αυτό που θεωρεί σωστό.. όποιος γουστάρει την παίρνει..εμείς που δεν θέλουμε άντε και γα……
ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ…..ΟΥΣΤ ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ…..
Σε λίγο θα φιλοξενουνται μόνο ομοφυλοφιλοι στα πάνελ. Έλεος πια
ΑΝΔΕ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΑΜΗΘΗΤΕ
Όταν ΠΑΓΏΣΕΙ Η ΚΌΛΑΣΗ
Έτσι ακριβώς (με τις ίδιες πρακτικές) δε διαφήμιζαν – αφού τα είχαν αρπάξει καλά από την Κυβέρνηση – τις δόσεις εμβολίων (φόλες) για να δημιουργηθεί δήθεν τοίχος ανο(η)σίας στον πληθυσμό απέναντι στον ιό covid-19 και ειρηνεύονταν και χλεύαζαν τους ανεμβολίαστους… οι έξυπνοι λαμογιοδημοσιγράφοι…
Τώρα το επόμενο βήμα είναι να την βάλεις στο αποτετοιο σου, μ@@@@@α, ε μ@@@@@α!!!!