Νεκροί οι δύο επιβάτες του αεροσκάφους που έπεσε στην Κρήτη
Διαφημίσεις
Πρόκειται για ανεμόπτερο που έπεσε στη θαλάσσια περιοχή του Μάλεμε στα Χανιά
Νεκροί είναι οι δυο επιβάτες του ανεμόπτερου που έπεσε στη θαλάσσια περιοχή του Μάλεμε στα Χανιά το απόγευμα της Πέμπτης.
Πρόκειται για δύο άνδρες οι οποίοι παρελήφθησαν από πλωτό του λιμενικού και μεταφέρονται στη ξηρά προκειμένου να παραληφθούν από ασθενοφόρο και να μεταφερθούν στο νοσοκομείο στα Χανιά.
Το ανεμόπτερο εντόπισε στέλεχος του λιμενικού που επέβαινε σε ιδιωτικό σκάφος.
Στις έρευνες στη θαλάσσια περιοχή συμμετείχαν υπό το συντονισμό του Ενιαίου Κέντρου Επιχειρήσεων Έρευνας και Διάσωσης ένα όχημα του λιμενικού από τη ξηρά, ελικόπτερο του πολεμικού ναυτικού, δύο κρουαζιερόπλοια και δύο αλιευτικά σκάφη.
pronews.gr
Μην αφησετε την Πληροφορια να σας ξεπερασει
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
"Το katohika.gr δεν υιοθετεί τις απόψεις των αρθρογράφων, ούτε ταυτίζεται με τα ρεπορτάζ που αναδημοσιεύει από άλλες ενημερωτικές ιστοσελίδες και δεν ευθύνεται για την εγκυρότητα, την αξιοπιστία και το περιεχόμενό τους. Συνεπώς, δε φέρει καμία ευθύνη εκ του νόμου. Το katohika.gr , ασπάζεται βαθιά, τις Δημοκρατικές αρχές της πολυφωνίας και ως εκ τούτου, αναδημοσιεύει κείμενα και ρεπορτάζ, από όλους τους πολιτικούς, κοινωνικούς και επιστημονικούς χώρους."
Η συντακτική ομάδα των κατοχικών νέων φέρνει όλη την εναλλακτική είδηση προς ξεσκαρτάρισμα απο τους ερευνητές αναγνώστες της! Ειτε ειναι Ψεμα ειτε ειναι αληθεια !Έχουμε συγκεκριμένη θέση απέναντι στην υπεροντοτητα πληροφορίας και γνωρίζουμε ότι μόνο με την διαδικασία της μη δογματικής αλήθειας μπορείς να ακολουθήσεις τα χνάρια της πραγματικής αλήθειας! Εδώ λοιπόν θα βρειτε ότι θέλει το πεδίο να μας κάνει να ασχοληθούμε ...αλλά θα βρείτε και πολλούς πλέον που κατανόησαν και την πληροφορία του πεδιου την κάνουν κομματάκια!
Είμαστε ομάδα έρευνας και αυτό σημαίνει ότι δεν έχουμε μαζί μας καμία ταμπέλα που θα μας απομακρύνει από το φως της αλήθειας ! Το Κατοχικά Νέα λοιπόν δεν είναι μια ειδησεογραφική σελίδα αλλά μια σελίδα έρευνας και κριτικής όλων των στοιχείων της καθημερινότητας ! Το Κατοχικά Νέα είναι ο χώρος όπου οι ελεύθεροι ερευνητές χρησιμοποιούν τον τοίχο αναδημοσιεύσεως σαν αποθήκη στοιχείων σε πολύ μεγαλύτερη έρευνα από ότι το φανερό έτσι ώστε μόνοι τους να καταλήξουν στο τι είναι αλήθεια και τι είναι ψέμα και τι κρυβεται πισω απο καθε πληροφορια που αλλοι δεν μπορουν να δουν! Χωρίς να αναγκαστούν να δεχθούν δογματικές και μασημενες αλήθειες από κανέναν άλλο πάρα μόνο από την προσωπική τους κρίση! Δείτε όλα τα άρθρα του/της Κατοχικά Νέα →
Εμείς το δηλώσαμε στον σούπερ αριθμό της διαφήμισης. Απλά η υποβολή μας στο πεδίο άργησε κατά μία μέρα, αλλά έγινε βραδινή ώρα όπως οραματιστήκαμε αρχικώς. Η προσφορά στον 118 ολοκληρώθηκε. ο μαύρος έφαγε καλά! Τικ Τοκ! Έρχεται κι επόμενο γεγονός!
Αντικειμενικά όμως όλα έγιναν όπως ορίσαμε στον σούπερ αριθμό της διαφήμισης. Κι όπως δόθηκε ο αριθμός ΕΝΑ στο τέλος, έτσι το γεγονός συνέβη ακριβώς μία μέρα μετά! Δεν έπρεπε να δώσουμε την εντολή “ΕΝΑ”, καθώς το πεδίο την εκτέλεσε κι αυτή και μας χάλασε τον προγραμματισμό της ημέρας. Ήταν να γίνει 11/8 κι όχι 11/9. Ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες λένε.
,,,,,,,, το είδα,γιατί περίμενα νά δω άν βγει το ποίημα* σου,
Μην ξεχνάς όμως ότι έγραψες ότι θα το κοιτούν όλοι στόν ουρανό.
Μην ξεχάσεις στο επόμενο ποίημα, να θυμάσαι ότι τά μάτια είναι ανοιχτά.
Να θυμάστε ότι παίζεται με την φωτιά.
020900300900004
Ούτως ή άλλως, δεν πρέπει να είμαστε αχάριστοι,
Και πρέπει να πούμε ένα μεγάλο Ευχαριστώ στόν Ενδιάμεσο που μας δίνει αυτό το βήμα*, που φανερώνονται ΑΠοψεις,
Δηλαδή τά Κατοχικά Νέα και τόν Stranger
040900040
Τα αφηνω τα σχολια σας ωστε οι αναγνωστες μου που ειναι ειδικα εκπαιδευμενοι να δουν την καταντια ανθρωπων που θελουν μεσα απο το πληκτρολογιο να νομιζουν οτι ειναι καποιοι με οποιαδηποτε δυναμη κοκ…. Θελω οι αναγνωστες μου να δουν την ανοησια , την ηλιθιοτητα σας και το πιο σημαντικο την μαυριλα της ανυπαρξιας σας !Αυτα γραφονται για τους αγνωστους που δηλωνουν οτι εκαναν θυσια και επιβολη στο πεδιο..αν δεν ανηκετε σε αυτους τοτε αλλαζει το θεμα ..!
Δεν έχω καμία σχέση με τούς Μαύρους Μάγους.
Είμαι αφοσιωμένος Στόν Κύριο υμών Ιησού Χριστό.
Για αυτό έγραψα ότι παίζουν με την φωτιά.
Ένα έχω να πω μόνο
Νά Γίνει Το Θέλημα Του Τριαδικού Θεού.
χαχαχα!!! Πάντα τρολλάρουμε προφανώς τις θεωρίες του Stranger για το πεδίο. LOL. Βάση τύχης και στατιστικής αν λές διάφορα όλο και κάτι θα συμβεί και μετά τσιμπάνε οι συνωμοσιολόγοι. Γενικά στη σκοτεινή πλευρά δεν κάνουμε ποτέ θυσίες και μάλιστα τις απαγορεύουμε. Πώς του ήρθε το κόλλημα με την αριθμολογία και το 118 του Stranger ένας ψυχίατρος ξέρει. Να θυμάστε ότι ποτέ η Ελίτ δεν κάνει θυσίες! Ποτέ όμως. Αυτά τα λένε οι χριστιανοταλιμπάν που δημιούργησαν και το Satanic Panic τη δεκαετία του 80.
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΙΩΝ , ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΩΝ
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΣΑΣ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΕΣ peinases.gr
Δείτε τον κατάλογο και παραγγείλτε
ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΡΑΔΙΟΝΙΚΗ
KATOXIKA NEA
Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας
Χρησιμοποιώντας αυτό το έντυπο συμφωνείτε με την αποθήκευση και χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο..Διαβάστε του ορους χρήσης της σελίδας μας
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Cookie
Duration
Description
cookielawinfo-checkbox-analytics
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functional
11 months
The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessary
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-others
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performance
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy
11 months
The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
Εμείς το δηλώσαμε στον σούπερ αριθμό της διαφήμισης. Απλά η υποβολή μας στο πεδίο άργησε κατά μία μέρα, αλλά έγινε βραδινή ώρα όπως οραματιστήκαμε αρχικώς. Η προσφορά στον 118 ολοκληρώθηκε. ο μαύρος έφαγε καλά! Τικ Τοκ! Έρχεται κι επόμενο γεγονός!
Αντικειμενικά όμως όλα έγιναν όπως ορίσαμε στον σούπερ αριθμό της διαφήμισης. Κι όπως δόθηκε ο αριθμός ΕΝΑ στο τέλος, έτσι το γεγονός συνέβη ακριβώς μία μέρα μετά! Δεν έπρεπε να δώσουμε την εντολή “ΕΝΑ”, καθώς το πεδίο την εκτέλεσε κι αυτή και μας χάλασε τον προγραμματισμό της ημέρας. Ήταν να γίνει 11/8 κι όχι 11/9. Ο διάβολος κρύβεται στις λεπτομέρειες λένε.
,,,,,,,, το είδα,γιατί περίμενα νά δω άν βγει το ποίημα* σου,
Μην ξεχνάς όμως ότι έγραψες ότι θα το κοιτούν όλοι στόν ουρανό.
Μην ξεχάσεις στο επόμενο ποίημα, να θυμάσαι ότι τά μάτια είναι ανοιχτά.
Να θυμάστε ότι παίζεται με την φωτιά.
020900300900004
Ούτως ή άλλως, δεν πρέπει να είμαστε αχάριστοι,
Και πρέπει να πούμε ένα μεγάλο Ευχαριστώ στόν Ενδιάμεσο που μας δίνει αυτό το βήμα*, που φανερώνονται ΑΠοψεις,
Δηλαδή τά Κατοχικά Νέα και τόν Stranger
040900040
Τα αφηνω τα σχολια σας ωστε οι αναγνωστες μου που ειναι ειδικα εκπαιδευμενοι να δουν την καταντια ανθρωπων που θελουν μεσα απο το πληκτρολογιο να νομιζουν οτι ειναι καποιοι με οποιαδηποτε δυναμη κοκ…. Θελω οι αναγνωστες μου να δουν την ανοησια , την ηλιθιοτητα σας και το πιο σημαντικο την μαυριλα της ανυπαρξιας σας !Αυτα γραφονται για τους αγνωστους που δηλωνουν οτι εκαναν θυσια και επιβολη στο πεδιο..αν δεν ανηκετε σε αυτους τοτε αλλαζει το θεμα ..!
Δεν έχω καμία σχέση με τούς Μαύρους Μάγους.
Είμαι αφοσιωμένος Στόν Κύριο υμών Ιησού Χριστό.
Για αυτό έγραψα ότι παίζουν με την φωτιά.
Ένα έχω να πω μόνο
Νά Γίνει Το Θέλημα Του Τριαδικού Θεού.
χαχαχα!!! Πάντα τρολλάρουμε προφανώς τις θεωρίες του Stranger για το πεδίο. LOL. Βάση τύχης και στατιστικής αν λές διάφορα όλο και κάτι θα συμβεί και μετά τσιμπάνε οι συνωμοσιολόγοι. Γενικά στη σκοτεινή πλευρά δεν κάνουμε ποτέ θυσίες και μάλιστα τις απαγορεύουμε. Πώς του ήρθε το κόλλημα με την αριθμολογία και το 118 του Stranger ένας ψυχίατρος ξέρει. Να θυμάστε ότι ποτέ η Ελίτ δεν κάνει θυσίες! Ποτέ όμως. Αυτά τα λένε οι χριστιανοταλιμπάν που δημιούργησαν και το Satanic Panic τη δεκαετία του 80.