https://youtu.be/tkSCryYaFEs
pentapostagma
Δείτε την επόμενη ή προηγούμενη σελίδα πατώντας τα νούμερα
Σελίδες 1 2
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Η ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΣΥΝΟΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΡΒΙΑ ΓΑΜΗΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΑΛΒΑΝΙΑ.
Καμία συμπάθεια για τους αρκουδιαραίους ΚΟΜΙΤΑΤΖΗΔΕΣ των σκοπίων κουτοπόνηρους “ομόδοξους” βουλγάρους που το παίζουν σε πολλά ταμπλώ.Στα τσακίδια το ψευδοκράτος.
Ρίψεις του ειδικού τμήματος αλεξιπτωτιστών για ανακατάληψη του αεροδρομίου των Ιωαννίνων; Δηλαδή, τι μύνημα στέλνει ο Καμμένος; Ότι το αεροδρόμιο θα καταλυφθεί;;; Και μετά θα ανα-καταληφθεί;;; ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ!!!
Όσο για τους Σέρβους, τα περί ομοδοξίας, είναι απλά μεθοδεύσεις παραπλάνησης των πολιτών, εκμεταλευόμενες το θρήσκευμα, εκ μέρους γεωπολιτικών κύκλων, προς εξυπηρέτηση του σχεδίου, Ρωσικής γεωπολιτικής κυριαρχίας στα Βαλκάνια. Ειδάλλως δεν θα στηρίζαν τα Σκόπια, όποτε τους συμφέρει!
Η Ελλάδα, χρειάζεται ουδετερότητα, εμπορικές σχέσεις με όλους, δεν χρειάζεται την Αμερικανοισραηλινή κυριαρχία για να έχει τους Ρώσσους εχθρούς, ούτε την Ρωσική κυριαρχία, για να χει τους δυτικούς εχθρούς, διότι όλ αυτά, θα μας δημιουργήσουν σοβαρά προβλήματα στο μέλλον… Περισσότερο απ ότι ήδη έχουμε και περισσότερα απ όσα είναι κοντά.
Μαλλον καραγκιοζης:30 αλεξιπτ τιστες?δεκα κυνηγοί απο κατω με καραμπινες,και θα τους κανουν σουρωτήρι.μαλακιες απο το πενταπόσταγμα,οπως παντα….στην επιχείρηση “ΕΡΜΗΣ” πάντως,η δικη μας μεγαλειωδης μαχη της κρητης,χαθηκαν 8000 επιλεκτοι Γερμανοί αλεξιπτωτιστές!με 30 που πας?για σκοποβολη?
Όπως το πες! Σουρωτήρι, με 8βολα, 9βολα, 12βολα δράμια, στον αέρα τους πετυχαίνεις. Οι εποχές που κάναν ρήψη, εντός μιας ζώνης πυρός, πάνε, πέταξαν, αυτά ήταν κάποτε, στον Β Παγκόσμιο και το τίμημα το πληρώσαν και οι Γερμανοί στην Κρήτη και οι Αμερικανοί όταν χτύπησαν βόρεια κατεχόμενη Γαλλία, που ρίξαν 5000 αλεξιπτωτιστές, ακριβώς πάνω από δεκάδες αντιαεροπορικά πολυβόλα (άλλοι κόπανοι κι αυτοί, αυτοί ήταν ποιο ηλίθιοι απ τους Γερμανούς) φυσικά αυτό το κάναν, για αποκόψουν νύχτα τους Γερμανούς απ την ακτή Omaha, προκειμένου να κάνουν μια ακόμα ποιο ηλίθια επίθεση, απόβασης με 100.000 άνδρες, σε μια ακτή που δεχόταν βολές πυροβολικού και θέρισμα από πολυβολεία, όπου πεθάνανε χιλιάδες αποβιβαζόμενοι στις ακτές. Φυσικά είχαν το θράσος να το ονομάσουν και νίκη όλ αυτό…χαχαχα
Oι ηλίθιοι που διέταξαν την συγκεκριμένη επιχείρηση, πρέπει κάποιος να τους πυροβολήσει, το ίδιο ισχύει και για τον Καμμένο…
Ο,τι πιο μ@λ@κι@ έχω διαβάσει τελευταία…
Για να μην ξεχνιόμαστε…
Οι “αδερφοί” σερβοι αναγνώρισαν τα Σκόπια ως Μακεδονία…
Ακριβώς το σημερινο δογμα ειναι ενα: keep low,move fast,kill first,die last.!one shoot,one kill,no luck,pure skill.