Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Αυξημενη πιθανοτητα σεισμικου γεγονοντος
Ιδιαίτερα αυξημένα τα ποσοστά για εκδήλωση σεισμικου γεγονότος στη χώρα μας αυτές τις μέρες σύμφωνα με το γνωστό site προβλέψεων…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ….ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΛΙΝΚ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Τι λε ρε ειδικε;; κάθε μέρα σεισμοί γίνονται στην Ελλάδα,,εκτός αν εννοείς πολύ μεγάλο σεισμό (πάνω από 6,5ριχτερ)
Καλησπέρα Αλέξανδρε.
http://www.quakeprediction.com/
Βρε κακομοιρη Σταύρο…
Καταρχήν είμαι πιο ειδικός από εσένα,αφού βρισκόμουν χρόνια στην ομάδα Τσιαπα.
Δεύτερον το site με τις προβλεψεις δεν είναι δικο μου,το άρθρο μπήκε για επεξεργασία της πληροφορίας.
Άρα δεν είπα κάτι εγώ.
Τρίτον, επειδή φαίνεται μέσα σε 3 γραμμές το ποσό άσχετος είσαι, και το αν κάνει κάθε μέρα σεισμούς στην Ελλάδα,κάτσε με το φραπεδακι σου πίσω από το πληκτρολόγιο και μην ασχολεισε….βρες κάτι άλλο να περνάς την ώρα σου…
Οκ. Αλλά προτιμώ freddoο φραπές με πείραζε στα νεύρα
Το κατάλαβα…αλλά και ο freedo φαίνεται να σε πειράζει…
Και τελικα εσεις οι σεισμολογοι τι πορισμα εχετε βγαλει με ολα αυτα;πως μπορει να ενημερωθει ο πολιτης για να προστατευτει;;;;;δεν θελω αναλυσεις για σεισμους μετα απο εναν σεισμο,θελω ΠΡΙΝ!!!!!!!ειναι εφικτο αυτο;;;;;αν οχι,τοτε δεν υπαρχει λογος να συζηταμε με τους σεισμολογους.ας μελετανε και ας μιλανε μονοι τους.
Γιώργο η προστασία είναι η ενημέρωση για το τι πρέπει να κάνει ο κόσμος,να κάνει πράξη αυτά την δύσκολη στιγμή αυτά που έχει μάθει,να υπάρχει σωστή δόμηση αντισεισμική….νομίζεις είναι εύκολο ή σωστό να σου πουν αύριο θα κάνει 6,5 στην Αττική π.χ.? Φαντάζεσαι τι έχει να γίνει από τον πανικό?
Μερικά πράγματα δεν λέγονται στα ίσα.
Διάβασε πάντως θεωρία Τσιαπα.