Ούτε αυτό το λες προπαγάνδα δηλαδή;…
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Αν είχε και trans κουκλίτσα, τότε θα την έδιναν 0,99€
παλι ψεμματα ρε?χανετε το οποιο κυρος σας ετσι.σε καενα σαιτ δεν ειδα αυτες τις τιμες.εχασες ενα πελατη-αποχαυνομενο σημερα.αν κανεις μονταζ η αλλαζεις τα ταμπελακια μονος σου δεν με ενδιαφερει.ειναι δουλεια σου να τσεκαρεις αν ισχυει.ΥΓ δεν εχω την ψευδαισθηση οτι θα το δημοσιευσεις.μεγαλωσαμε ρε φιλε,προτιμω 5 αναρτησεις μπομπα την ημερα παρα 200 μαλακιες για να κανεις μπουγιο-τζιρο.ολα για τα λεφτα.κριμα
Κρίμα…. τζάμπα η ψευδαίσθηση… το δημοσίευσε τελικά… Ελικικρινά δεν ξέρω αν η φώτο με τις 2 κούκλες και τις τιμές είναι αληθινή, φωτομοντάζ ή αστοχία ταμπέλας. Αλλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας. Κρατάω το γεγονός ότι το σάιτ, όπως είδες, δέχεται την κριτική, και αυτό είναι θετικό. Από εκεί και πέρα να σου πω, τα Κατοχικά έχουν μεγάλη παραπληροφόρηση μεταξύ άλλων. Καθένας, αρθρογράφοι και αναγνώστες, μπαίνει και λέει το μακρύ του και το κοντό του. Και εγώ μεταξύ άλλων. Τουλάχιστον εδώ, δεν είχα
Τουλάχιστον εδώ, δεν είχα ΠΟΤΈ θέμα φίμωσης του λόγου μου. Αξία, ανεκτίμητη! Πέραν τούτου, πέρα από την άσκοπη κινδυνολογία, εδώ μπορείς να βρεις πληροφορίες, που δεν λέγονται σχεδόν πουθενά αλλού. Εάν μάθεις να ξεχωρίζεις τις παπάτζες από τα σοβαρά, εδώ μπορείς να βρεις πραγματική ενημέρωση. Δεύτερη ανεκτίμητη αξία. Και εσύ ασχολείσαι με το αν είναι πραγματική η τιμή της κούκλας. Αποχαύνωση.
ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΔΗΛΑΔΗ Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΟΤΙ ΟΙ ΛΕΥΚΕΣ ΞΑΝΘΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΧΙΧΙΧΙΧΙΧΙ….ΟΚ ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΠΛΕΟΝ,ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΩΩΘΗΣΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΜΕΛΑΔΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΕΘΝΩΝ ΟΛΟΙ ΕΝΑ..ΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΠΑΛΙΟΛΑΜΟΓΙΑ.
Koita poso aplo einai pare kai ta dio pigene tamio skanareta kai an deis alli timi sto kathena nai tote einai propaganda allios einai na deis pws to lene xmmmm LAAATHOS KARTELAKI givona!
Υπάρχει πολύ πιο απλή εξήγηση. Ο κάθε επιχειρηματίας καθορίζει τις τιμές στα προϊόντα που πουλάει, βάση των νόμων της προσφοράς και της ζήτησης.
Ας αφήσουμε στην άκρη την προσφορά, η οποία για τις κούκλες λογικά είναι η ίδια, δηλαδή έχει στην διάθεση του και λευκές και σκούρες κούκλες, ο νόμος της ζήτησης λέει πως η τιμή ενός προϊόντος καθορίζεται από την ζήτηση που αυτό έχει. Όσο μεγαλύτερη είναι η ζήτηση, τόσο η τιμή ανεβαίνει. Και αντιστρόφως, όσο η ζήτηση μειώνεται, τόσο η τιμή πέφτει.
Εάν λοιπόν τα παιδάκια προτιμούν και αγοράζουν λευκές κούκλες και όχι σκουρόχρωμες, λογικό είναι οι τιμές των λευκών να αυξηθούν, ενώ αντίστοιχα, εάν δεν υπάρχει ζήτηση για σκουρόχρωμες, οι τιμές τους θα πέσουν.
Απλά έτσι λειτουργεί η αγορά!
Λογικο η barbie να ειναι ακριβοτερη , απο την καημενη μαυρουλα φιλη της …
ελεος πια
Χωρίς να μαι ενάντια στο οτι υπάρχει προπαγάνδα .. Θα θελα να πω την δική μου εμπειρία που ειναι και σχετικά πρόσφατη , μιας και έχω 2 μικρές ανεψιές που εχουν κόλλημα με τις μπαρμπι και ειδικά με τις Φασιον , η διαφορά τιμής που συνάντησα κι εγώ ήταν απλή εξήγηση … Η μία κούκλα ανεξάρτητου χρώματος ήταν πιο ακριβή καθώς τα ρούχα που φοράει , είναι πιο καινούργια σε μοντέλο ( τα ρούχα της δηλαδή) … κι έτσι είχε ακριβότερη τιμή οπως μου είπε η πωλήτρια ..
Αυτά.
να δεις που ο καμμενος θα πηρε την μαυρη και τα ρεστα τα εβαλε στο κοκκινο
υπήρχε μια εποχή που ήταν η barbie και η σιντυ ..xaxa Αλλά δεν κράτησε πολύ στο εμπόριο..Επικράτησε η barbie..Aς πάμε παρακάτω ..
άμα τις κουρέψεις , θα τις παίζεις ακόμα;