Η NASA παραδέχεται ότι ποτέ δεν πήγαμε στο φεγγάρι!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ο Ήλιος δεν καίει
Πολυ καλο και επεξηγηματικο..Θεος ο τυπος που λεει οτι καταστρεψαμε την τεχνολογια να παμε στο φεγγαρι..Ελεος…Για οποιον θελει περισσοτερες και απτες αποδειξεις, απλα ψαξτε στο youtube και φυσικα μονοι σας στο site της ΝΑΣΑ .
Υστερογραφο για μυημενους…Μην ξεχνατε οτι ο Ατλας δεν κρατουσε τη γη οπως πιστεουμε.Κρατουσε την ουρανια σφαιρα..
ΟΤΑΝ Ο ΝΤΟΝ ΠETIT ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ PORTAL ΔΗΛΑΔΗ ΠΥΛΗΣ ΟΠΟΥ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΒΡΙΣΚΟΤΑΝΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ (ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ) ΛΕΕΙ Ο ΑΡΝΗΤΗΣ ΟΤΙ Ο ΕΝ ΛΟΓΟ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΨΕΙ ΦΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΑΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ… ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΙΖΟ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ ΤΑ ΓΥΡΙΖΩ ΔΛΔ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ, Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΡΗ ΑΛΛΑ ΤΣΙΜΟΥΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΒΡΗΚΑΝΕ (ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ)
Είμαστε φυλακισμένες ψυχές μέσα στο ενεργειακό πλέγμα του πλανήτη.
ΜΟΝΟ Η ΟΕΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ…. Κ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΒΑΣΗ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Κ ΕΞΟΧΙΚΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΣ!!ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΓΩΝΑΤΑ ΜΠΑΣ Κ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΔΙΑΣΤΗΜΟΝΤΟΥΖΙΕΡΑ….. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΤΣΙΤΣΙΔΟΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΟ ΚΑΥΤΟ ΜΟΝΟ Κ ΠΑΣ ΣΤΟ ΑΨΕ ΣΒΗΣΕ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ…. ΓΑΤΑΚΙΑ ΦΑΤΕ ΣΑΝΟ Κ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ… ΟΕΑ ΡΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΠΑΣΟΚΟΙ!!!! ΥΓ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΡΑ Κ ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΣΥΛΛΑΛΗΤΗΡΙΟ Κ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΕΠΙΔΟΜΑ !!! ΛΕΣΙΑ!!
Αν ανοίξεις το κρυο?
ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΣΟΥ