ΒουκολιΚΟΝ διαγγελΜΑΝ
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σήμερα Νίκο με τους γιούς μου μάθημα κλαδέματος ελιάς κι ας είναι μικροί για το άθλημα. Σε ένα παρόμοιο τοπίο αλλά με περισσότερα δέντρα και παράλληλα πολύ καλό μάζεμα χρυσαφιού.
ΡΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΛΟ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΣΤΟ DENVER ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ
αυτο εχει γινει χρονια τωρα πολλες φορες σε αρθρα
κοψε το τσιγαρο stranger..εχεις λαχανιασει..χαχαχα!!
μετα θα το κοψω και γω..
Μια χαρα εισαι και πανω…εμεις τι θα κανουμε που ειμαστε μεσα στην τσιμεντοπανουκλα…
Παπάρια ελεύθεροι…. Χαχαχαχαχαχα…. Πραγματικά κίνηση ματ τα παπαρια… Και ο κόσμος “ζόμπι”!!!! Ίσως όμως τώρα που είναι σπίτι να καθίσουν να ψάχνουν και να διαβάσουν δύο τρια πραγματακια και ψιλοξυπνησουν…λέμε τώρα αλλά η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία…
Η φύση Νίκο έχει όλα τα καλά, είναι όλη η ζωή,όμως, έχει και αχάριστους. Μιά χαρά τα είπες στους καλούς εγκληματία.. που θές και βόλτες στους μπαξεδες..
Γεια σου ρε stranger!! ευχαριστούμε!!
MΑΣΚΑ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ;
ΑΝΤΙΣΗΠΤΙΚΟ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ;
ΟΧΙ;;;;;;;
ΣΥΛΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ..
ΠΟΥΤ ΔΕ ΦΟΝ ΝΤΑΟΥΝ ΣΛΟΟΥΛΥ.
ΦΙΛΕ ΝΙΚΟ ΔΕΙΧΝΕ ΜΑΣ ΦΥΣΗ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ. Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΛΕΕΙ ΕΞΕΤΑΖΕΙ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΕΚΑΒ ΚΑΙ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ ΓΙΑ ΚΟΡΩΝΟΙΟ. ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΦΘΑΝΕΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΥΛΑΚΙΣΑΝΕ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΚΟΡΩΝΟΙΟ. ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΤΕ; ΠΟΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΑΥΤΟ; H MHΠΩΣ Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟΣ ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ; ΝΙΚΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ.
ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΧΑΟΣ ΜΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΔΑΚΤΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΕΜΒΟΛΙΑΣΜΟ. ΜΗΠΩΣ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΤΡΑΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ;
ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΕ 100 ΣΠΙΤΙΑ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟ, ΕΧΕΙΣ ΑΡΠΑΞΕΙ Η ΣΤΟΛΗ ΣΟΥ ΤΟΝ ΙΟ, ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ; ΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ ΟΤΙ ΑΠΟΛΥΜΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΠΙΤΙ, ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ; ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΣ ΙΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ; ΜΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ
ΣΑΣ. ΚΙ ΑΝ Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΑ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ KAI ΤΟΥΣ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟΥΣ ΘΑΝΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΙΑΣΠΟΡΑ, ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ; ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΑΝΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΟΛΟΥΣ.
τωρα ειναι επικαιρο
Λες να το συνεχίσουν? Αν συνεχιστεί Θα είναι σκέτο θρίλερ!