Εχει ερθει η ωρα πλεον που θα τραβηχθει η κουρτινα και ολα οσα δεν μπορουσες να καταλαβεις θα ενωθουν σε ενα τελειο παζλ … !
Εγω εκανα το δικο μου κομματι , περιμενω εσενα να περασεις στην ενωση με τον συνανθρωπο σου αμεσα …
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΤΙ ..ΛΕΣ..ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!
Πούλα την ψυχή σου στο Σατανά,
Μόνο Αυτός γνωρίζει τελικά,
Πώς θα γίνουν όλα πιο σωστά,
Θα μπει σ’ ένα δρόμο η ζωή σου!
Δώσε τη ζωή σου στο Σατανά,
Είναι η αλήθεια τελικά,
Θα σε οδηγήσει πιο μπροστά,
Είμαστε μαζί σου!
Τώρα είναι η ώρα! Ήρθε η στιγμή,
Να υπογράψεις μ’ αίμα τη δήλωση αυτή,
Άσε τα παλιά, ξεκίνα ξανά,
Η Φλόγα το Λούσιφερ σου δίνει φτερά!