Τι αξιζει τοσο ωστε να ειμαστε γονατιστα ανθρωπακια ;;
@stranger471111 #πλανδημια #μπολια #ξαφνικητιδα #συνωμοσια #εγκλημα #ενεσειςθανατου #αποπλυθησμος #τουρμποκαρκινοι #υποχρεωτικοτητα ♬ πρωτότυπος ήχος – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Όταν πρόσφατα, αντιλήφθηκα το φάσμα της… ΙΦΙΓΈΝΕΙΑΣ, στο βαθμό της πραγματικότητας… την ίδια ώρα κατάλαβα οτι είναι πολύ σοβαρό και καθόλου τυχαίο!
Έχει γνώση ο φύλακας… συνάμα και εμείς!
Μερικές μικρές πράξεις.. εκκρεμούν, ακόμα.
Μέχρι να γυρίσει ο τροχός..
ΚΑΜΙΆ ΑΣΥΝΕΊΔΗΤΗ ΑΥΤΟΘΥΣΊΑ ΔΕΝ ΠΆΕΙ ΧΑΜΈΝΗ.
Η συνειδητή όμως, έχει διαφορετικό αντίκτυπο.
Μέσα στα λόγια σου Νίκο.. αντιλήφθηκα δύο, τρείς λέξεις κλειδιά!
Αυτά τα κρατώ.. για την πορεία.
Καλή μας συνέχεια και απλά, ΚΟΥΡΆΓΙΟ ΣΕ ΌΛΟΥΣ
την απαντηση θα την βρεις στο φαρμακειο της γειτονιας του καθενα μας το φωναζω καιρο τωρα το 80%+ των Ελληνων παιρνει η εχει παρει για καιρο ψυχοφαρμακα οτι ειδους υπαρχει ενα δε απ αυτα το συνταγογραφουν σαν καραμελιτσα το οποιο αλλοιωνει την αντιληψη της πραγματικοτητας το σχεδιο ειναι απο πριν συνχρονισμενο μαζι ερχετε αλλα οχι σε μεγαλο βαθμο και η κουλτουρα του Ελληνα που κατα βαση ειναι παρτακιας και καλοπερασακιας οχι οτι αυτο ειναι κακο το εναντιον αν το καλιεργησεις σωστα ειναι υπερσου