..Το λιγότερο που θα έπρεπε να κάνουμε βλέποντας το βίντεο είναι να κάψουμε συθέμελα τον σταθμό που προσπάθησε να μας παραπλανήσει!
Το ότι έχουμε τόσες αποδείξεις ότι μας κοροϊδεύουν , μας κλέβουν, μας δολοφονούν και εμείς δεν κάνουμε τίποτα για μένα είναι η μεγαλύτερη απόδειξη όλων των συνωμοσιών μέχρι σήμερα!
Απολαύστε κατασκευασμένο φόβο …και άποψη πολλών εκατομμυρίων τηλεορασακηδων!…Και μην ξεχνάς για να ελέγχεις ένα κράτος δεν χρειάζεσαι τίποτα παραπάνω από μερικά εκατομμύρια υπνωτισμένους βλάκες που έχεις φροντίσει να βολέψεις το όποιο βίτσιο τους εκπαιδευσες να εχουν!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-zRe5D_n0Q
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Be the first to comment