Που ειναι ολοι αυτοι του “Χτες”;;
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Πως ειναι η αλλη σελιδα?hellasner.gr?δεν καταλαβα.
Μπορειτε να ρην ξαναεπαναλαβετε?η απαντηστε μου στο μειλ μου
Ευχαριστω
Καλη συνεχεια
Καλο ξημερωμα
https://hellasbook.gr
Ευτυχώς δεν είμαι μόνος μου,να σαι πάντα καλά ρε Νικόλα.
…τα σκεφτομαι ολα αυτα Νικο …συμπεραινω για το οικονομικο κοματι [χρημα] οτι εχουν το κουμπι και κοβουν οποτε δεινουν απλετα για να κρατησουν μια κατασταση απαγορευσεων χωρις αντιδραση με το γνωστο προσχημα πλεον τον ψευδοθανατηφορο η επομενη σκεψη ειναι τι που θα παει αυτο ολο..απαντησεις βρησκω αρκετες μενει να καταληξω πια απο αυτες ταιριζει χθες διαβασα εναν νεο ορο “νεες βιωσημες αξιες” δλδ τι??? αποδομησαμε τις κλασικες??? δεν μας κανουν??? δεν συμφερει πλεον η παλια σχολη??
..παμε γι’αλλα??? ποια??..και ηρθε η επομενη δηλωση..”η νεα [4η βιομηχανικη επανασταση]μαζι με την νεα κατασταση [που διατηρειται χωρις αντιδραση με πακτωλο χρηματων που ακυρωνουν τον ορο πτωχευση] θα οδηγηση στην ΣΥΝΧΩΝΕΥΣΗ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΜΑΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ”…τι συμβαινει??? απο ποτε και ποιοι καθοριζουν που θα οδηγησει μια επανασταση??? και γιατι πρεπει η φυσικη βιολογικη ταυτοτητα μας να συνχονευτει οποσδηποτε με ψηφιακες καταστασεις??..
Εκτός από το εισοδημα που διδεται σε πολύ-πολύ κόσμο ταυτόχρονα με όλες τις συντάξεις και μισθούς του δημοσίου, βάλε στο παιχνίδι και ΤΕΡΑΣΤΙΑ δημόσια έργα!
Στην Αθήνα πολλά χιλιόμετρα στην παραλιακή διαμορφώνονται, κατασκευάζονται οι νέες φυλακές στον Ασπρόπυργο + νέα σχολεία στην ίδια περιοχή + πάρκα + δομές σε όλη την χώρα + ο μεγάλος περίπατος + καλωδίασεις 5G +++ και ΟΛΑ χώρις κρατικά έσοδα…
και ναι η πτώχευση και το 5ο μνημόνιο είναι στον δρόμο.
Οι ηρωες Ελληνες που δουλευαν οταν ειχαμε μνημονιο!!Εβαλαν πλατη σε ολη την ΕΕ!!Δεν εκλεισαν οι τραπεζες ενω πηραν τοσα λεφτά χωρίς να χασουν περιουσια και χωρις να δωσουν λεφτα για τα χρηματα που πηραν και πληρωνουν οι Ελληνες!!Πρωτη παλι η Ελλαδα πληρωσε 25000000 εμβολια…