Πόσο μαζί σου είμαι ρε φίλε….
https://www.youtube.com/watch?v=0ocnshuTNpo
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
σ’αυτό δεν είμαι μαζί του… το έχω δει εδώ και 10 χρονια ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ σε ντοκυμαντέρ… δε θυμάμαι πώς το λένε, αλλά ήταν υπαρκτό ζώο.. μεγάλο τρωκτικό… καπιμπάρα το λένε κάποιοι σχολιαστές στο βιντεο.
https://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%B1%CF%80%CE%B9%CE%BC%CF%80%CE%AC%CF%81%CE%B1
ΑΜΑ ΔΕΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΝΑΝ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟΠΟΔΑΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΒΟΛΟ ΤΗΣ ΤΑΝΖΑΝΙΑΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ Σ’ΑΥΤΑ…..
Μου θύμισε προς στιγμήν το νυχτερινή βάρδια του Στίβεν Κινγκ με το γιγάντιο τρωκτικό αρουραίο στο βιβλίο του.
Αυτό είναι ένα τρωκτικό που το λένε καπιμπάρα. Το μεγαλύτερο τρωκτικό στον κόσμο. Μην βαζετε τέτοιες αηδίες. Αυτός που έκανε το βίντεο δεν έχει δεί ποτέ ντοκυμαντέρ στην ζωή του ή δεν έψαξε να δεί τι είναι αυτό το ζώο στις φωτό πρίν φτιάξει βίντεο? Σε ποιούς απευθύνεται!? Παρακαλώ μην βαζετε τέτοια, εδώ δεν έχει να κάνει με ξεσκαρτάρισμα πληροφορίας. Με τούτα και με εκείνα έτσι χάνει κάποιος το ενδιαφέρον του και μπορεί να μην προσέξει αυτό που αξίζει και να το προσπεράσει σαν μια ακόμα μπουρδολογία όπως του- μάλλον αμερικανού-απατεώνα που έφτιαξε το βίντεο.
Και εγώ που έχω παρακολουθήσει άπειρα ντοκιμαντέρ δεν θυμάμαι να έχω ξαναδεί κάτι παρόμοιο, χωρίς να θέλω να πω ότι επειδή δεν το ξέρω ή δεν το θυμάμαι άρα και δεν υπάρχει.