Οικογενειακές περιπέτειες
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Ηταν πριν 10 χρονια περπου οταν τυχαια επεσα πανω στη σελιδα σου με το σχεδιο αχιλλεας
Θυμαμαι το ριγος που με διαπερασε τοτε διαβαζοντας τις θεσεις και τις αρχες. Σημερα ακουγοντας σε ενιωσα το ιδιο. Τοσα χρονια μετα. Υπαρχει συνεπεια σκεψεων λογων πραξεων στα οσα εκανες ολα αυτα τα χρονια. Κι αυτο απο μονο του ειναι θαυμαστο φιλε μου. Ειναι τιμη μου που σε συναντησα. Καλη πορεια ευχομαι. Καλον αγωνα και παντα με χαμογελο
Για αρχη θα ζητησουν την αποδοχη ωστε να υπαρχει