Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Οι νεκροθαφτες ειναι το κλειδι του Εγκληματος
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
όχι μονο οι νεκροθάφτες.. ειναι και τα
ανθωπολεία που στέλνουν ειδικά στεφάνια, λουλουδια..
ειδικά καφενεία/αιθουσες κατόπιν ταφής
Εχω σχέση με γραφεια τελετών… Η αλήθεια είναι ότι υπάρχει αύξηση μου έχουν πει
Το πιο απλό είναι μια βόλτα στα νεκροταφεία,εκεί υπάρχει κάθε μέρα μια μικρή κοινωνία που περιστρέφετε γύρω απ αυτά.ουτε εγώ την ήξερα αλλά την έμαθα μόλις είχα απώλεια.εχει ανθρώπους που εργάζονται αλλά και του ανθρώπους που πάνε κάθε μέρα εκεί για κάποιον δικό τους..πάντως σε μικρό νεκροταφείο επάρκειας έχουμε πιάσει 90 τις εκατό χωριτικοτητα τα τελευταία 2 ετη
Μην πέφτεις στην παγίδα, φίλε μου, αυτού που ονομάζουν “δημοφιλή βίντεο”… Η τραγουδάρα του Μιθριδάτη ποτέ δεν μπήκε στα “δημοφιλή” και παρακολουθούσα στενά τα νούμερα των θεάσεών του πώς ανεβοκατέβαιναν, όπως συνέβη και με τα αποτελέσματα της Λεπέν. Τα πράγματα δεν είναι όπως φαίνονται, ούτε ο Ελληνικός λαός ψηφίζει τα λαμόγια, όπως νομίζουμε και τον κατηγορούμε ότι έχει εκλέξει τέτοια κελεπούρια. Μας έχουν δέσει χειροπόδαρα και γι’ αυτό πλέον μιλούν ανοιχτά & χωρίς ντροπή, για τα αίσχη τους.
https://www.brighteon.com/fa970529-f471-432e-a695-e24f7bf351fc
ωραίες δουλειές δυό χρόνια τώρα όλες αυτές…Οποιος παραμένει ζωντανός ανοίγει τέτοια μαγαζιά και πιάνει τη καλή…!
Πάντως στην πόλη μου τα νεκροταφεία πληρώνουν ερτ στον λογαριασμό ρεύματος… Στην ερτ πρέπει να είναι μάλλον συνωμοσιολόγοι αφού απαιτούν συνδρομή άρα προσδοκούν ανάσταση νεκρών!
Αν το πάρει χαμπάρι η Ααδε θα τους ζητήσει και ενφια
ήταν τα πόδια της από τα γόνατα και κάτω.
δεν ξέρω αν ο σύζυγος της έχει βίντεο ακόμα με τη νεκρή όταν τον πήγαν στο νεκροτομείο