Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Στις επόμενες μέρες το σούπερ μάρκετ τον ανθρώπων περνάει σε πανελλαδική κάλυψη.
Όλη η ελλάδα θα μπορεί να συμμετέχει στο πρόγραμμα της κοινωνικής αλληλεγγύης που μπορεί να αλλάξει τον τρόπο που μέχρι εχθές αγοράζαμε τις αναγκαστικές μας δαπανες.
Η σελίδα μας θα ανοίξει μέσα στο ίδιο χρονικό διάστημα.
Όλες οι πωλήσεις σας και οι προμήθειές σας μέχρι ώρας έχουν καταγραφεί και θα αποδοθούν στο πορτοφόλι σας. Το ίδιο και με τις ελλείψεις που έτυχε να υπάρχουν σε μερικούς πελάτες.
Και έρχονται και πολύ νέες μεγάλες εκπλήξεις για το δίκτυό μας.
Λίγο υπομονή ώστε να πετύχουμε όλα όσα θέλουμε να λειτουργούν στην εντέλεια.
Stranger..
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Be the first to comment