Είναι πραγματικά περίεργο να βάζεις σημάδια που θα σε ειδοποιήσουν για ένα γεγονός που λογικά Δεν θα πρέπει να γνωρίζεις γιατί είναι από το μέλλον και να βλέπεις στο τώρα στο παρόν αυτά τα σημάδια να ξεκινούν να προχωράνε στο ντομινο τους!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
ΝΙΚΟ MOY ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 2:42 ΜΕΧΕΡΙ 2:52 ΛΕΠΤΟ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΙΟΙΚΟΥΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΓΙΑ NA ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ. ΑΥΤΟΙ ΝΙΚΟ ΜΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ Ο ΠΛΟΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ. ΟΤΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΣΑΙ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΥΛΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ; ΑΝ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΤΑΛΛΑ ΤΟΥ ΠΑΛΝΗΤΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ.
πάντως , κάποιος είχε γράψει κάτι για πλάκα …. αλλά και εμείς με την σειρά μας …το είχαμε δει…
Λες; Σαν οκτώ έμοιαζε , αλλά το έξω ,, το περικλείε κάτι άλλο… Αλλά δεν φαινόταν σαν οκτώ …..
Φαίνεται ένα ατύχημα , ήταν η έναρξη της αρχής…
και το τελευταίο που έγραψα , άλλο ήθελα να γράψω , αλλά κατατέτηθηκε έτσι.. Περίεργο..Λες και έχει την δική του υπογραφή..Η αλαζονεία του μηνύματος, έχει άποψη.
ΣΕ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ Μ’ ΑΡΕΣΕΙΣ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙ ΟΜΟΔΟΞΗΣ ΡΩΣΙΑΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ κ.τ.λ. ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΕΙΝΑΙ! ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑΠΑΩ ΝΑ ΚΡΥΦΤΩ…….