Μικρη εξομολογηση για να μην νοιωθω ασχημα ..
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Τίποτα δεν θα αλλάηει.. οι αντινοητες και οι στυμένοι ειναι παντου σε κάθε πόστο που τους έχει βαλει το σύστημα.Κάνε αυτό που κάνεις γιατι όποιος σε πιστευει σε ακολουθει με τον τρόπο του δινει προσοχη και συγκρινει..Ενημερώνεις με τον τρόπο σου και καλα κάνεις..συνέχισε..Εστω και εμείς οι ελάχιστοι σε θέλουμε γιατι νιωθουμε καπου οτι η λογική σου ειναι η ενημέρωση στην παρατηρητκότητά μας..Μας κανεις να νιωθουμε ρε φίλε ότι δεν είμαστε ηλίθιοι..ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΥΤΟ ΝΙΩΘΩ…ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ.
ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ, ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΝΟΩ, ΟΜΩΣ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΤΑΝΟΩ.
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΔΙΝΕΙΣ.
ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ
ΣΥΝΕΧΙΣΕ….
ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ
Μολις πουν για 3 μάσκες ..τον βγάζω έξω και τους….τον δίνω για να ξεκ@@λ@@σ@