Λοιπον , χασαμε μερικα αρθρα που ηταν αναμενομενο …!Μερικα σχολια το ιδιο ..!
Μπηκαμε σε χωρο πια που εχουμε εμπιστοσυνη , παθαμε πολλα αλλα μαλλον τελειωσε το ταξιδι ..!
Η ροη του κατοχικα νεα ξεκιναει τωρα μετα απο μηνες σε καραντινα ..!
Σας ευχαριστουμε για την υπομονη σας , δωστε μας λιγο χρονο να διορθωσουμε μερικα θεματακια που χαθηκαν…και ξεκιναμε …!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Με δύναμη και κουράγιο
Καλη Δυναμη Νικολα.Ειμαστε ολοι ακριβως πισω σου.Οδηγεις λοιπον…
KAIPOΣ ΓAP EΓΓYΣ EΣTI
ΤΙΚ ΤΑΚ…!!!
Καλή Αρχή σε σένα Stranger και σε όλο το εξαιρετικό team των Κατοχικών Νέων. Συγγνώμη για τον ενικό, αλλά μετά από τόσα χρόνια που ακολουθώ την ομάδα σας, πιστεύω ότι δικαιολογούμαι. Κουράγιο και Καλή Δύναμη σε όλους σας…..
ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΙ ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ ΤΟΥ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟΥ; ΕΙΝΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Ή ΣΚΟΠΙΜΟ; ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΤΕ!!!
Καλη Δυναμη Νικολα είσαι ότι έχει μήνη σε αυτόν των ψεύτικο κοσμο….
Καλή δύναμη! Είμαστε εδώ!!
Προσω ολοταχως φιλε…
Φτάσε όπου δεν μπορείς…!
ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
Έχεις και σύ τα δικά σου προβλήματα,,,είναι άκυρο να το σχολιάσω.