Κώδικας Μυστηρίων (24-4-2021) μέρος Β΄:Stranger η άλλη άποψη για κορωνοιό-Νεκροψίες-Εμβόλια-Τεχνητή νοημοσύνη -Μπιλ Γκέητς-ίλον Μασκ-Τσιπάκια -Νέα Τάξη-Εξωγηίνους-ΑΤΙΑ-Αποκάλυψη του Ιωάννη!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
efxaristo stranger akousa opos panta akouo ta logia sou.
mou dineis poli dinami edo stin germania.kali anastasi stis 24:01 oxi stis 21:00.
σωραιος
Το εμβόλιο έπρεπε να το λένε “Αναβάθμιση Λογισμικού” και θα αναμένουμε να δούμε τι “κρασαρίσματα” θα υπάρξουν!
Είπες σωστά πράγματα! Τώρα πόσοι κατάλαβαν… Και τα υπόλοιπα βίντεο στη συνέχεια βοηθούν… Σκέψου αυτό που λέει ο ελον τι μπορείς να κάνεις με τον προγραμματισμό του dna…. και τις μηχανές που λέω εγώ εμάς… Πώς δένουν… Και το ότι κάποιοι επιστήμονες πιστεύουν ότι βρισκόμαστε μέσα σε πρόγραμμα…
Οι εξωγήινοι, το τελευταίο ή το προτελευταίο κόλπο γκρόσο του Διαβόλου (αν τελευταίο θεωρήσουμε τον Αντίχριστο), θα είναι δαίμονες.
Σωστος σε ολα
Εκπληκτική ανάλυση με επιχειρήματα σε όλα, κατά την ταπεινή μου άποψη είσαι ένας από τους κορυφαίους ερευνητές στην Ελλάς.
ETSI ADELFIA! SAS EYXARISTOUME! KALH ANASTASH!!!
Άψογος!