Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Καλο Μηνα …σε ολους μας …σε ολους τους Εργατες τους !
@stranger471111 #ιλλουμινατοι #ελιτ #πρωτομαγια #συνωμοσια #ολαειναιψεμα #νεαταξηπραγματων ♬ original sound – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σε όλους εμάς που τα γενοκτονικά, σατανικά μασόνια μας φτωχαίνουν, μας καίνε,μας μπολιάζουν με φόλες,μας παίρνουν και τις ζωές και τα σπίτια και το λίγο μυαλό που μας απέμεινε και γι’αυτό πάμε και τους ξαναψηφίζουμε, εύχομαι καλό μήνα και καλή μαλακομαγιά!
Χαχα
Και έλεγα τόσο θυμίαμα συγνώμη καπνός από πού βγήκε;,,,
1/5/1776
Καλο μηνα στους εργατες φωτος
Γιατί καλέ Γειτονισα..; Τραγούδι λέμε… Έντεχνο. Τα παιδάκια στο χαρτί κρεοπωλείου, έχουν πλυθεί; Χλωμό το βλέπω. Και του Χρόνου με Υγεία.!!!