Μετά από την πρώτη πτώση στα 3 μου έτη από μια αντίκα κούνια της γιαγιάς δημιούργησα τα πρώτα μου κενά ! Στην πορεία ένα ατύχημα με ένα ποδήλατο, όπου σε μια κατηφόρα βουνού, συνάντησα ένα γέρικο πλάτανο με το κεφάλι,η συνάντηση αυτή με έφερε στην κατάσταση της μόνιμης Νιρβάνας που βρίσκομαι σημερα!Οι φίλοι μου μου λένε ότι κάπου κάπου ξυπνάω μέσα από τον λήθαργο μου και αρχίζω και γράφω ..η μιλάω σε ένα μικρόφωνο… δεν έχω καλους φίλους το γνωρίζω…από παιδί με κοροϊδεύουν! Δείτε όλα τα άρθρα του/της Stranger →
Μα καλά; Δεν γίνει πόλεμος Η.Π.Α. Ισραήλ με το Ιράν; Πριν μερικούς μήνες υπήρχαν άρθρα στα Κατοχικά Νέα, που υποστήριζαν την άποψη ότι σε συνεργασία Η.Π.Α. και Ισραήλ θα χτυπήσουν Ιράν… και μάλιστα πολύ σύντομα. Το δε σενάριο στρατιωτικού πλήγματος στην Κορεάτικη χερσόνησο ήταν αποκλεισμένο… η μήπως δεν είναι έτσι; Αυτά. Υγ. Αυτό είναι ένα μυστικό που πρέπει όλοι να ανακαλύψετε.
Αρθρα δικα μας η αναδημοσιευσεις;Ωχ μα υπογραφεις σαν ο Αυτα …τοσα χρονια εδω και ακομα δεν εμαθες τι κανουμε; Αυτα μην σου βγαινει κομπλεξ παιδι μου…αν εισαι ο αυτα !
Άρθρα δικά σας! Ένα από τα ελαττώματα (για την χώρα των Ελλήνων) που διαθέτω είναι η μνήμη. Ο Ζαχαρίας Μυτιληνιός δεν είναι από τους καλύτερους και ποιο ποιοτικούς αρθρογράφους στα Κατοχικά Νέα; 07/06/2017 Houston, we have a problem- ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: http://katohika.gr/diethni/houston-we-have-a-problem/ συνεχίζεται…
Επειδή έχω καταλάβει και πολύ καλά τον στόχο σου, επειδή γνωρίζεις πολύ καλά ότι την αντι νοηση και τα τρολακια δεν τα γουστάρω καθολου, όμως δεν γουστάρω καθόλου να μου τρώνε το χρόνο και δεν γουστάρω καθόλου να πίνω τον οποιοδήποτε ανώνυμο να προσπαθεί να κάψει τους εγκεφάλους από τους συνανθρώπους μου προσπαθώ να κάνω ομάδα Ένωση και αφύπνιση. Δίνεις ένα link το οποίο δεν έχει καμία σχέση Αυτό που μιλάς για αυτό που προσπάθησες να προσάψεις από την αρχή σαν μομφή, όποιο και link να δώσεις το όποιο δεν συμφωνουν οι απόψεις των Συντακτών απλά ενισχύει το τεράστιο έργο μας, γιατί αν ρε μεγαλε ήθελες ένα αληθινό εναλλακτικό μέσο πληροφόρησης να έχει κοινή γραμμή στην άποψη δηλαδή να έχει δόγμα θα έπρεπε να πας στο Mega στον ΑΝΤ1 που τα παίρνουν για να σας καψουν!
Εδώ είναι η αλήθεια και η αλήθεια Εφόσον είναι άποψη και εφόσον έχουμε τις κοχόνες να την αντλούμε από το μέλλον το να έρθεις να πεις ότι κάποιος είπε κάτι και μετά κάποιος άλλος κάτι άλλο η οτι τι είπατε αυτό αλλά δεν έγινε είναι τουλάχιστον ηλίθιο! Και μόνο που σπαταλάς χρόνο να στοιχειοθέτησης τις πεποιθήσεις σου… Που δεν είναι πεποιθήσεις αλλά έντεχνα στημένες αντινοησεις ….. Παρουσιάζει ένα χαρακτήρα και ένα πρόσωπο που προσωπικά εμένα μου δείχνει ότι δεν έρχεσαι εδω να διαβάσεις σαν αναγνώστης και σαν ερευνητης να ενωθεις και να προσφέρεις την όποια πληροφορία θα βοηθήσει τον συνάνθρωπό σου.. Αλλά έρχεσαι για άλλους λόγους και σκοπούς…. Σου ξαναλέω με ενοχλούν ιδιαίτερα Να μου σπαταλούν το χρόνο!.. Κούνα τη σκούφια σου λοιπόν άσε τις απαντήσεις σε ένα πεδίο μονοδιάστατο…. Γιατί το Κατοχικά δεν είναι μονοδιάστατο… Θέλει τρελό βάθος για να ανακόψεις την οποιαδήποτε φιλοσοφία μας… Και η διάβασε μόνος σου και βρες τις απαντήσεις σου… Η Πήγαινε σε κάποιο site που εξυπηρετεί την επιφάνεια σου!ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΜΝΗΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ … Το μηνυμα μου απλο …αν δεν κατανοησεις δεν ξαναπερναει σχολιο σου !
τρία ήταν συνολικά αν θυμάμαι , σίγουρα τρία ήταν αλλά η επιβεβαίωση είναι ότι είναι ένα. τα δύο τα έφαγε ή τα πήρε για τον ευατό του; Είδες τι κάνει το ελεύθερο παιχνίδι;
Βλέπω μόνο τα άρθρα και σχολιασμούς του Ζαχαρία και αυτά παίρνω ως βάση όταν ο Ζαχαρίας γράφει …”Έχω γράψει πάνω από 50 ποστ στο προφίλ μου, από αρχές Απριλίου που πέταξε τη μαλακία για τον Κιμ ο Τραμπάλας. Καμια δεκαριά άρθρα στον Πολεμικό Ανταποκριτή και 3-4 στα Κατοχικά. ΣΕ ΟΛΑ μιλούσα ότι ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΡΑΝ και ότι ο ΚΙΜ αποτελεί ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟ”… Αυτά. Υγ. Ξανά καλή νύχτα.
ααα , το είδα και έριξα χαμόγελα ΄τις άλλοτε..χαχα
είσαι το κόκκινο λαγουδάκι ; χαχαχα . Υπήρξε και τρίτη χαχα.
Ακόμα δεν έχω βρει την ανάλογη κατεύθυνση.. Δύσκολο αλλά μάλλον δεν τυχαίνει σήμερα..χαχα
ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΤΑ ΙΩΝ , ΜΕΤΑΛΛΑΞΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΛΑΓΜΕΝΩΝ
ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
ΜΕΙΩΣΤΕ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΣΑΣ ΤΡΩΓΟΝΤΑΣ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΕΣ peinases.gr
Δείτε τον κατάλογο και παραγγείλτε
ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗΝ ΡΑΔΙΟΝΙΚΗ
KATOXIKA NEA
Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας
Χρησιμοποιώντας αυτό το έντυπο συμφωνείτε με την αποθήκευση και χειρισμό των δεδομένων σας από αυτόν τον ιστότοπο..Διαβάστε του ορους χρήσης της σελίδας μας
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. These cookies ensure basic functionalities and security features of the website, anonymously.
Cookie
Duration
Description
cookielawinfo-checkbox-analytics
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics".
cookielawinfo-checkbox-functional
11 months
The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional".
cookielawinfo-checkbox-necessary
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary".
cookielawinfo-checkbox-others
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other.
cookielawinfo-checkbox-performance
11 months
This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance".
viewed_cookie_policy
11 months
The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data.
Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features.
Performance cookies are used to understand and analyze the key performance indexes of the website which helps in delivering a better user experience for the visitors.
Analytical cookies are used to understand how visitors interact with the website. These cookies help provide information on metrics the number of visitors, bounce rate, traffic source, etc.
Advertisement cookies are used to provide visitors with relevant ads and marketing campaigns. These cookies track visitors across websites and collect information to provide customized ads.
Τίποτα δεν θα γίνει. Εκτός κι αν για σένα αυτό το “ήρθε” έχει φάσμα 10-20 ετών μπας και πέσεις μέσα.
Σωστα … εχεις δικιο !
Μα καλά; Δεν γίνει πόλεμος Η.Π.Α. Ισραήλ με το Ιράν; Πριν μερικούς μήνες υπήρχαν άρθρα στα Κατοχικά Νέα, που υποστήριζαν την άποψη ότι σε συνεργασία Η.Π.Α. και Ισραήλ θα χτυπήσουν Ιράν… και μάλιστα πολύ σύντομα. Το δε σενάριο στρατιωτικού πλήγματος στην Κορεάτικη χερσόνησο ήταν αποκλεισμένο… η μήπως δεν είναι έτσι; Αυτά. Υγ. Αυτό είναι ένα μυστικό που πρέπει όλοι να ανακαλύψετε.
Αρθρα δικα μας η αναδημοσιευσεις;Ωχ μα υπογραφεις σαν ο Αυτα …τοσα χρονια εδω και ακομα δεν εμαθες τι κανουμε; Αυτα μην σου βγαινει κομπλεξ παιδι μου…αν εισαι ο αυτα !
Άρθρα δικά σας! Ένα από τα ελαττώματα (για την χώρα των Ελλήνων) που διαθέτω είναι η μνήμη. Ο Ζαχαρίας Μυτιληνιός δεν είναι από τους καλύτερους και ποιο ποιοτικούς αρθρογράφους στα Κατοχικά Νέα; 07/06/2017 Houston, we have a problem- ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: http://katohika.gr/diethni/houston-we-have-a-problem/ συνεχίζεται…
Επειδή έχω καταλάβει και πολύ καλά τον στόχο σου, επειδή γνωρίζεις πολύ καλά ότι την αντι νοηση και τα τρολακια δεν τα γουστάρω καθολου, όμως δεν γουστάρω καθόλου να μου τρώνε το χρόνο και δεν γουστάρω καθόλου να πίνω τον οποιοδήποτε ανώνυμο να προσπαθεί να κάψει τους εγκεφάλους από τους συνανθρώπους μου προσπαθώ να κάνω ομάδα Ένωση και αφύπνιση. Δίνεις ένα link το οποίο δεν έχει καμία σχέση Αυτό που μιλάς για αυτό που προσπάθησες να προσάψεις από την αρχή σαν μομφή, όποιο και link να δώσεις το όποιο δεν συμφωνουν οι απόψεις των Συντακτών απλά ενισχύει το τεράστιο έργο μας, γιατί αν ρε μεγαλε ήθελες ένα αληθινό εναλλακτικό μέσο πληροφόρησης να έχει κοινή γραμμή στην άποψη δηλαδή να έχει δόγμα θα έπρεπε να πας στο Mega στον ΑΝΤ1 που τα παίρνουν για να σας καψουν!
Εδώ είναι η αλήθεια και η αλήθεια Εφόσον είναι άποψη και εφόσον έχουμε τις κοχόνες να την αντλούμε από το μέλλον το να έρθεις να πεις ότι κάποιος είπε κάτι και μετά κάποιος άλλος κάτι άλλο η οτι τι είπατε αυτό αλλά δεν έγινε είναι τουλάχιστον ηλίθιο! Και μόνο που σπαταλάς χρόνο να στοιχειοθέτησης τις πεποιθήσεις σου… Που δεν είναι πεποιθήσεις αλλά έντεχνα στημένες αντινοησεις ….. Παρουσιάζει ένα χαρακτήρα και ένα πρόσωπο που προσωπικά εμένα μου δείχνει ότι δεν έρχεσαι εδω να διαβάσεις σαν αναγνώστης και σαν ερευνητης να ενωθεις και να προσφέρεις την όποια πληροφορία θα βοηθήσει τον συνάνθρωπό σου.. Αλλά έρχεσαι για άλλους λόγους και σκοπούς…. Σου ξαναλέω με ενοχλούν ιδιαίτερα Να μου σπαταλούν το χρόνο!.. Κούνα τη σκούφια σου λοιπόν άσε τις απαντήσεις σε ένα πεδίο μονοδιάστατο…. Γιατί το Κατοχικά δεν είναι μονοδιάστατο… Θέλει τρελό βάθος για να ανακόψεις την οποιαδήποτε φιλοσοφία μας… Και η διάβασε μόνος σου και βρες τις απαντήσεις σου… Η Πήγαινε σε κάποιο site που εξυπηρετεί την επιφάνεια σου!ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΝΗΜΗ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΜΝΗΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ … Το μηνυμα μου απλο …αν δεν κατανοησεις δεν ξαναπερναει σχολιο σου !
για τα κολπα να φτιαχνει βιντεο με το ονομα του στραιτζερ ειναι ,,,επιτελους και ενα καλο για να χαιρομαστε περισοτερο
Ζυγωνει και ο Νοεμβρης,καλως επεστρεψες φιλε Νικο απ το ταξιδι,μαλλον με καλα – για εμας- δωρα.Οποιος βιαζεται σκονταφτει ,λεει ο λαος – για αυτους-
γεια σου στρεινζερ !! !!!καλο το αστειο βιντεο !! με τι προγραμμα το εκανες? πετυχημενο !!!
τρία ήταν συνολικά αν θυμάμαι , σίγουρα τρία ήταν αλλά η επιβεβαίωση είναι ότι είναι ένα. τα δύο τα έφαγε ή τα πήρε για τον ευατό του; Είδες τι κάνει το ελεύθερο παιχνίδι;
τι λέγαμε … αλήθεια βγήκε
Βλέπω μόνο τα άρθρα και σχολιασμούς του Ζαχαρία και αυτά παίρνω ως βάση όταν ο Ζαχαρίας γράφει …”Έχω γράψει πάνω από 50 ποστ στο προφίλ μου, από αρχές Απριλίου που πέταξε τη μαλακία για τον Κιμ ο Τραμπάλας. Καμια δεκαριά άρθρα στον Πολεμικό Ανταποκριτή και 3-4 στα Κατοχικά. ΣΕ ΟΛΑ μιλούσα ότι ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΡΑΝ και ότι ο ΚΙΜ αποτελεί ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟ”… Αυτά. Υγ. Ξανά καλή νύχτα.
ααα , το είδα και έριξα χαμόγελα ΄τις άλλοτε..χαχα
είσαι το κόκκινο λαγουδάκι ; χαχαχα . Υπήρξε και τρίτη χαχα.
Ακόμα δεν έχω βρει την ανάλογη κατεύθυνση.. Δύσκολο αλλά μάλλον δεν τυχαίνει σήμερα..χαχα