Η ζωη δεν ειναι διπιτο σουβλακι !!
Stranger..
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Παρατηρώ από χθες στο τουμπ μια “κίνηση”. Να παραθέσω σενάρια; 1) Μαζεύονται λίγοι, μόλις ξεπαγιάσουν επιστρέφουν σπίτι, και από την επομένη “τί είχες Γιάννη…” 2) Μαζεύονται αρκετοί, εισχωρούν και οι γνωστοί παρακρατικοί για το πελεκούδι (βλ. μαρφίν). Στα βοθροκάναλα ψωμοτύρι το γνωστό σλόγκαν “εσείς φταίτε”. 3) Μαζεύονται αμέτρητοι, γίνεται μπάχαλο διαρκείας, μπουκάρουν οι απέναντι βρίσκοντας ευκαιρία να υλοποιήσουν τα συμφωνημένα του Βερολίνου. Αποθέωση του “εσείς φταίτε” τις επόμενες ημέρες.
Είναι και εμβολιασμενος άρα έχει δημιουργήσει ανοσία και βάζει και διπλή μάσκα κάτι δεν πάει καλά.Τοτε γιατί έκανε το εμβόλιο που τον Καλύπτει και από τις μεταλλάξεις;ΤΖΑΜΠΑ……