Ειναι καλο να αρχισεις μονος σου να το αντιλαμβανεσαι …!
Ποτε ο τρυποκαρυδος κανει ησυχια η κανει δουλεια ..
Γιατι αν βρεις το τεμπο μπορεις και να βρεις και τα κενα …!
Οταν κανει ησυχια μεγαλες αποφασεις βγαινουν….τις μαθεις δεν τις μαθεις !
Μολις βγει η αποφαση …ισως σε μερικες ωρες θα σου πω…να αναμενεις ..!
Stranger…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Οντως πολυυυυ ησυχια!!!!!και πολυ καταθλιψη ρε φιλε……
Nα αναμένουμε τι;
Αφου βλεπεις οτι γινονται ατυχηματα και πεφτει αιμα.Τι αλλο θες δλδ;;;;Καθε εδβομαδα και πονος.
σε καταθλιψη…
Μεθυσμένος…
Σε μεγάλα κέφια μιας κι έχει και πανσέληνο που σε πιάνει και 1-2 μέρες πριν και 1-2 μετά.
ΝΟΣΕΙ…. ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η 15η ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 16η…..
Τι εννοείς Μαρία?
Περίεργος…
καλημερες …προσ χαρην διπολου ..
αναμενω..
Τελικά ;
Ο τρυποκαρυδος είναι αυτά τα μηχανήματα που πάνε πάνω κάτω στης ερήμους με τέμπο και βγάζουν πετρελαίο
Λιγες μερες πριν τυχαιο???