Ερευνηστε το σημα σας , την μουσικη σας που μπορει να σας θεραπευσει !!
@stranger471111 #ραδιονικη #θεραπευτικοσημα #θεραπεια #εναλλακτικηθεραπεια #θεραπειαεξαποστασεως #χορδες #αυτοιαση #δονηση #θεραπευτικηδονηση #ενεργοποίηση #αφυπνιση #κβαντικηθεραπεια ♬ πρωτότυπος ήχος – Nikolaos Gonos
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Καλημέρα σας. Ας αφήσουμε τη λέξη κομπογιανιτισμος. Οι γιατροί που Σεβόμαστε τόσα χρόνια.. Δεν μπορούν να θεραπεύουν προβλήματα πονου π.χ αυχενικα. Και στο λεν κ εξαρχής. Σχετικά με τις δονήσεις σημάτων είναι αντιληπτό. Νομίζω όμως ότι πρέπει να δώσετε συντονισμό. Καθώς όλοι δεν απολαμβάνουν τα ίδια σήματα. Και φυσικά χρειάζεται συνέπεια στη μορφή της θερα πειας υποθέτω. Εάν λειτουργήσει Stranger,! Εάν δεν λειτουργήσει. Μένουμε με τον πόνο μας.. Γιατί από γιατρούς τα χάσαμε τα λεφτά μας..!
Όταν κάνεις βίντεο βάλε το κινητό στο αθόρυβο γιατί μας εκνευρίζουν οι δονήσεις του και θα αρρωστήσουμε 🙂 🙂 🙂