Ενας τρόπος που όλοι μας μπορούμε να δημιουργήσουμε την τροφή μας . Ακομα και σε μεγαλύτερη κλίμακα μπορούμε μέσα στην πολη να θρέψουμε χιλιαδες ανθρώπους !
https://www.youtube.com/watch?v=oTnX6wANTVk
http://www.agnosto.gr/index.php?topic=43.0
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Σαν ιδεα ειναι εξυπνη αλλα σε οτι αφορα το κομματι των ψαριων εχω πολλες ενστανσεις.Δεν μπορει να χρημοποιηθει -και παλι με επιφυλαξη-παρα μονο για καλλιεργεια Carassius caracius(ειδος χρυσοψαρων)Αν θες βοηθεια..ευχαριστως.
Παρατηρησεις για το video…ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΕΣ!
1)Νομιζα οτι εκοψες το καπνισμα(στο βιντεο φαινεται το στριφτο στο χερι σου)
2)Ειμαι σιγουρος οτι εισαι εσυ(παρακολουθω το πολεμικο ημερολογιο)
χαιρετισμους απο εναν Δραπετσωνιτη και οτι βοηθεια θες(εστω και απο μακρια)την εχεις.
To βιντεο ειναι απο το 2013 ..
Το βίντεο έχει προδιαγραφές να γίνει cult classic. Σαν το λυθρίνι το ποταμίσιο “δεν υπάρχει” λέμε.