Εξέλιξη ; Ποια εξέλιξη ;…
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Η καλύτερη σελίδα του ημερολογίου, μακράν. “Στων κουφών την πόρτα” βέβαια…
δεν εχτιζαν μονο σπιτια οι παλιοι εν μεσω πολεμου αλλα εκαναν και καμποσα παιδια , τωρα ενα και αυτο με το ζορι
…η καθολικη αρνηση στους κανονες του πολιτισμου της χεστρας..οπως λες… θα ερθει οταν το εσχατο καταφυγιο της ψυχης του καθενα μας κυνδυνευσει..κι αυτο θα συμβει οταν συνειδητοποιησουμε οτι βρισκομαστε σε μια εικονικη εντατικη ενος παγκοσμιου νοσοκομειου και η σωτηρια θα ελθει οταν σπασουμε τα εικονικα σωλινακια που δηθεν μας κρατουν στη ζωη..και φυγουμε απο εκει
Όλο αυτό το σάπιο σύστημα της εξέλιξης για να το νικήσουμε η να το αλλάξουμε με ειρηνικά μέσα δεν μπορεί να γίνει αυτό με νύχια και με δόντια θέλει να επικρατήσει επάνω μας κανενας επικυρίαρχος δεν θα υποχωρήσει αυτό θα αλλάξει μόνο αν όλοι οι άνθρωποι επαστατησουν απέναντι σε αυτά τα καθάρματα
Μπορούμε άλλα είμαστε λίγοι… γαμότο