Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Συγκινημενος βαθια που πολιτες του πολιτισμου της Χεστρας με τιμουν με την επιλογη τους ως ακυρο και ονομα !
Σας ευχαριστω για την εμπιστοσυνη σας , θα συνεχισω επαξια το εργο μου σαν ακυρος σε αυτο τον πολιτισμο της χεστρας , μου δινεται δυναμη και τιμη !
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Γειά σου ρε μεγάλε Νικόλα! ευχαριστούμε για όλα, απίστευτο φως, τρομερή αντίληψη! μεγαλώνουμε απίστευτα με το έργο σου!!
Καλημέρα Νικόλα πάμε δυνατά δεν κάνουμε πίσω ούτε βήμα
Τέλεια ιδέα !!!
Άντε και στα ευρωπαϊκά σαλόνια!
Εγραψα σε αρκετα χαρτια που πετάμε μεσα στο σακο με μεγαλα γράμματα Stranger στα ελληνικα κιόλας😂😂😂😂😂😂😂
Υποστηρίζεις βλέπω υπόγεια ( subliminal) την ΝΔουλα .
Ποσά γρόσια πήρες ρε ;
ΠΟλλα …