..Οπωσδηποτε να εχεις διαβασει συγκεκριμενα βιβλια για να δημιουργησεις της βασης που χρειαζεσαι στην συνεχεια των ερευνων σου !
Μπορει να σκεφτεις οτι το γραφω αυτο επειδη εκανα το hellasbook βιβλιοπωλειο και προσπαθω να πουλησω …αν το εκανες κακως χανεις την ουσια με λαθος τοποθετηση στον εγκεφαλο σου !
Σε μια παρεα χτες αναφερθηκε το συγκεκριμενο βιβλιο και μου εκανε εντυπωση που δεν το ειχε διαβασει ενας φιλος , υπαρχουν πολλα βιβλια να διαβασεις και να μπεις σε εναν αλλο κοσμο που δεν αναγνωριζες μεχρι χτες , το καθενα αναλογα το θεμα του θα σε οδηγησει σε διαφορα μονοπατια που αν εχεις επιμονη και πραγματικα ψαχνεις την αληθεια στο τελος θα καταληξεις οπως ολοι σε συγκεκριμενη αφετηρια !
Το Μυστικο ολων των εποχων ειναι για μενα ενα απο τα 5-7 βιβλια που πρεπει ο αναζητητης της αληθειας να εχει διαβασει , αν δεν το εχει κανει θα φαει αρκετο χρονο σε πολλα μονοπατια για να αρχισει να ενωνει το παγκοσμιο παζλ !
Για τον Ντειβιντ Αικ βγηκαν πολλα να πουν ..και ειναι λογικο να λεγονται ολα .. το τι ειναι αληθεια η ψεμα μονο αν εχεις την δικη σου ερευνα θα το γνωριζεις !
Οποιος δεν το εχει διαβασει να το κανει αμεσα , ειναι απο τα βιβλια που αν δεν ειναι στην βιβλιοθηκη της ερευνας σου τοτε κατι θα σου διαφευγει για να ενωσεις το παζλ !
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Be the first to comment