Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Αυτο το βιντεακι ακουσε το …
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
παραπονεμένος, καλός, σοφός, μέ τό δίκαιον σού είσαι καί λίγο νευρικός μέ τό δίκαιον σού καί ώς Έλληνας που είσαι. Σέ κάποιους μπορεί νά τούς λές τό καλόν σού καί διαφωνούν επειδή ζηλοφθονούν, τί νά κάνουμε…
svstos .μεχρι τον 3ο του 22
πολυπαραγοντικα χαλανε τα πργαματα .
ευτυχως που το ειχα παρει πρεφα παλιοτερα οταν τα ξαναλεγαμε εδω μεσα και τα εχουμε κανει ολα …εχουμε γινει εξπερ στη διαχειριση αποθηκης αν και πολλεσ φορεσ απολαυσαμεν τα παστα μας …εχτρα ..χαχχχχ η αληθεια ειναι πως απευχομαι να συμβει αλλα δυστυχως η πιεση θα μας σωσει ολους ..
Μη τα δείχνεις ρε συ…θα έρθουν να στα φάνε..!!
STRANGER ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΜΠΑΝΑ ΦΟΡΤΩΣΕ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΑΜΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΕΔΩ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΜΠΟΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΥΓΡΑΕΡΙΟ..ΣΥΝ ΤΟ ΟΤΙ ΨΑΡΕΥΟΥΜΕ ΦΡΕΣΚΟ ΨΑΡΑΚΙ..ΣΚΕΨΟΥ ΤΟ…