Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Η Νασα με τα γράφηκα απο το 1990 μας δείχνει την προσεδάφιση στον Αρη να πανηγυρίσουμε και εμεις με το cgi απο τα λιντλ
Δεν ειμαι flat earther, αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να δείχνουν τετοια αθλια cgi και προσπαθούνε να μας πείσουνε οτι ειναι πραγματικό βιντεο απο τον Άρη, αυτο μονο ενας ασχετος απο τεχνολογια και απο ηλεκτρονικα παιχνιδια μπορει να το θεωρήσει πραγματικο βιντεο
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Πριν γίνεις flat Earther και πριν ασπαστείς το Ηλιοκεντρισμο, κάτσε και σκέψου: ποιός σού υπαγορεύει την εικονα του Κοσμου που εχεις;;;;
´Οταν σού λέει τόοοοοσο κατάφωρα ψέματα για τον ´Αρη, λες να σού λέει την ΑΛΗΘΕΙΑ για την Σεληνη και για τη Γη;;;;
Υπάρχουν βίντεο στο https://rumble.com όπου δείχνουν φωτογραφίες από το πρώτο ρομπότ στον Άρη, με copy..paste της Σφίγγας της Αιγύπτου και μερικές πυραμίδες. Αλλά κανείς δεν ξέρει αν είναι αλήθεια.