Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Μας πρήξατε με τον έμπολα. Για ψεκασμούς δεν έχετε τίποτε;
al o bel dood.Να δεις που ο αλ θα γίνει βασιλιάς
ΕΔΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΘΑ ΒΑΛΟΘΝ ΤΟΝ ΤΣΙΠΡΑ ΘΑ ΦΕΡΟΥΝ ΠΤΩΧΕΥΣΗ ΘΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΝ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ Ν ΚΑΛΟ ΒΑΣΙΛΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΠΡΟΘΥΠΟΥΡΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΧΡΕΩΣΟΥΝ 600 ΔΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΕΛΛΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΣΚΕΠΗ ΤΟΝ ΕΒΡΑΙΩΝ ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΞΗΠΝΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΜΑΣ ΣΚΑΒΟΥΝ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΗ ΤΡΕΧΑΤΕ ΓΙΑ ΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΑΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΑΝΤΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΡΕΧΑΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΨΙΔΗ ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΤΗ ΜΑΣ ΠΕΡΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΥΑΛΟ ΜΙΑ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΖΗΤΙΑΝΟΥΣ ΣΑΣ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΝΕΩΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΘΕΤΕ ΤΟ ΑΞΙΖΕΤΕ
ενω εχουμε εσενα και μας λες εξυπναδες Αινσταιν του κολου.Αντε απο δω ρε
Απ' ότι βλεπω, ειμαστε σε καλο δρομο……………
Ολοι μαζι εννωμενοι για να αντιμετοπησουμε
τα δυσκολα που ερχονται…………
4everpao13