Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Νησια Πουκετ……… Καλως το μας το 777.
Νικος Νεοφυτος
PERFECT.Ahli Seo dan Pakar Seo Indonesia
Λίγο βρεγμένο και σε κομμάτια αλλά.θα βολευτείτε.
Εισαι λιγο μ@λ@κ@ς εως πολυ ντενεκε ξαγανοτε
Αν είχε την μάνα του ή την γυναίκα του με τα παιδιά του εκεί μέσα , ας μας έκανε και μπλακ χιούμορ. Σεβασμό σε κάποιον που βρήκε τραγικό θάνατο ή αγνοείται επιβάλει ο χαρακτηρισμός κάποιου ως ανθρώπου.
Πολυ σωστα μιλας
Έχει και το προσωπικό; (τις αεροσυνοδούς!!!)
ΤΟ ΤΕΛΩ, ΤΟ ΤΕΛΩ
ΤΟ ΤΕΛΩ ΠΟΛΥ
Καλή η πλάκα και το δούλεμα στους ψεκασμένους, αλλά υπάρχουν πραγματικά συνάνθρωποί μας που έχασαν τους δικούς τους. Λίγος σεβασμός στον ανθρώπινο πόνο.