Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Σοκ! με το φετινό εβραικό
στις 23.9.15
Όλα δείχνου οτι ο φετινός Σεπτέμβριος θα είναι πολύ πονηρός και ίσως πολύ δολοφονικός. Στις 23/9 έχουμε το εβραϊκό Γιομ Κιπούρ, μια πολύ μεγάλη εβραϊκή εορτή…ίσως μια νέα 9/11
που και τότε ήταν μια εβραϊκή εορτή…
Το 2013, βγήκε μια πιλοτική σειρά που θα την παρουσίαζαν μες το 2014. Παρά την μεγάλη τηλεθέαση του προγράμματος, οι παραγωγοί και οι εντολοδόχοι τους την σταμάτησαν ξαφνικά χωρίς κανένα λόγο.
Εδώ ένα απόσπασμα, από αυτή τη σειρά που την σταμάτησαν γιατί αναφέρεται στην πυρηνική βόμβα που σκοπεύουν να τοποθετήσουν στο Μανχάταν;;; Να μην μας φαίνεται καθόλου περίεργο η τοποθέτηση μιας μικρής πυρηνικής βόμβας σε μια πόλη…το ίδιο συνέβη και στην Κίνα πριν λιγες μέρες και δεν έμεινε κολυμπηθρόξυλο.
Δειτε το βίντεο:
https://www.youtube.com/watch?t=83&v=Ibal2r37pvg
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΠΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟ CERN ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ‘Η ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ -ΜΕ ΕΛΑΦΡΑ ΠΗΔΗΜΑΤΑΚΙΑ- ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ…?
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΘΩΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 23/9…
ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΕ 24 + ΩΡΕΣ 5-6 ΡΙΧΤΕΡ ! ΑΙΓΑΙΟ -ΚΡΗΤΗ-ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Ο Θεος να μας λυπηθεί..
Το τέλος του πλανήτη θα έρθει μετά από κάποια δις χρόνια. Ηρεμήστε. Έχουμε καιρό.
Το δικό μας (των ανθρώπων εννοώ) πότε;;;;;;;;
“Ολα δειχνουν…”. Απο πότε? Εγώ δεν το ξέρω αυτό. Καθοδηγούμαι να το μάθω??
Το λίνκ είναι απο το άρθρο σας “Έρευνα απόδειξε οτι η συλλογική συνείδηση επηρεάζει μελλοντικά γεγονότα”. Επανάληψη είναι η μήτηρ της μαθήσεως. ΜΗΠΩΣ(λέω εγω τώρα) αντί να επαναλαμβάνουμε γεγονότα με τίτλους και άρθρα που προωθούν την ατζέντα της παγκοσμιοποίησης, ώστε να γίνουν αυτά κοινός τόπος, να επαναλαμβάναμε άρθρα και ειδήσεις και τίτλους, αποτρεπτικά της δικής τους και ενισχυτικά του Ελληνισμού?????