Μοιάζουμε όλοι ανήμποροι να σκεφτούμε σθεναρά,να πράξουμε δυναμικά,να απεγκλωβιστουμε απο αυτό το υπαρκτό αλλα αόρατο ”κάτι” που μας κρατά δέσμιους σε μια κτηνώδη πραγματικοτητα.
Ίσως μια σκέψη προς το μέλλον..όχι το δικό μας…..των παιδιών μας,να μας έκανε κραυγή σε ενα κουφό κόσμο!!!
Νατασα Πετρου
Δείτε την επόμενη ή προηγούμενη σελίδα πατώντας τα νούμερα
Σελίδες 1 2
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Εγω ξερω ενα πραγμα,καποιον που κοιμαται δεν τον ξυπνας,το ζησαμε στο πετσι μας.γινεσαι κακος οταν πας να ξεβολεψεις τον κοσμο.γιαυτο ο καθενας ας υποστει τις συνεπειες απο εδω και περα.