Αφαιρούν πινακίδες και σπρώχνουν άνθρωπο με μεταμόσχευση καρδιάς για τα 2,80 της Αττικής οδού. Η δουλειά δεν είναι ντροπή. Το να είσαι ΤΕΤΟΙΟΣ μπάτσος όμως είναι!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
εχεις αυτοκινητο αλλα δεν εχεις για τα διοδια,ειμαι κατα των διοδιων αλλα δεν γινεται ο καθε εξυπνακιας να κανει οτι θελει
μηπως οι ΑΜΕΑ δεν πληρωνουν ή δεν πρέπει να πληρώνουν διόδια γιατι χρειάζονται επειγόντως νοσοκομεία και γιατρούς;; τι θα χασει το κράτος; απλά δεν θα μπουν κι αυτά σε μεγάλες τσέπες;;;;