Τα νεύρα μου δεν αντέχω άλλο τους δημοσιογράφους της τηλεόρασης, ευτυχώς την πέταξα από το μπαλκόνι στο δρόμο.
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Την ευχη σου γεροντα να σε χαιρωμαστε εισαι αξιος ιερωμενος και οχι τα πιασαμε σαν τον καθε κοπρωνυμο δεν μπορω να πω ιερο ….διοτι δεν ειναι κατι ιερο ο κοπρος αυτος καθ ην στιγμην δεν ειναι αρχηγος εκκλησιας αλλα μικροτερος και απο τον τελαυταιο διακο.
Τους τσούζει με τον Παπά…ε…Ντελίριο πάθατε ε…
Ξύδι ρε κουφάλες…ξύδι!
ο πατηρ, του πατρος, τον πατερα, ω πατερ…..ας μιλαμε σωστα την γλωσσα των προγονων μας…
Ὀσο κι αν προσπαθεί ο δημοσιο…φος να ανέλθει με τέτοιες παρουσιάσεις των γεγονότων θα παραμένει μάλλον στο Βυθό… της Κέρκυρας.
Δυστυχῶς γι΄αυτόν.