Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
https://youtu.be/qiBj1UGTgWc
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
Πρέπει να αναδειχθεί ο ύπουλος και ολέθριος ρόλος της επίσημης Χριστιανικής εκκλησίας,η οποία αποτελεί την νεοταξική “πέμπτη φάλαγγα”,σε κάθε κυριολεκτικώς θέμα, από τον Κοροϊδοϊό,όπου σύσσωμο το ιερατείο έβριζε νυχθημερόν τους ανεμβολίαστους,δίνοντας τους κάθε είδους χαρακτηρισμό,επέβαλλε τον υποχρεωτικό εμβολιασμό σε επισκέπτες σε μοναστήρια και παρότρυνε λυσσωδώς το ποίμνιο των προβάτων να πάει να εμβολιαστεί για να είναι καλά πρόβατα,
μέχρι το καίριας και ζωτικής σημασίας θέμα της μαζικής τριτοκοσμικής εισβολής στην Ελλάδα και σε ολόκληρη την Ευρώπη,όπου το ιερατείο και των τριών Χριστιανικών δογμάτων,με πρώτους διδάξαντες τους προτεστάντες, αποτελεί τον πλέον φανατικό υποστηρικτή των εισβολέων επενδύοντας την ανθελληνική και γενικώς αντιευρωπαϊκή προπαγάνδα του συστήματος με έναν μανδύα ψευτοηθικισμού και ψευτο”ανθρωπισμού” προσφέροντας με αυτόν τον τρόπο το απαραίτητο ηθικό άλλοθι στο σύστημα.
Το πουλημα δεν εγινε τωρα ρε παιδια.
Απο το 300 μετα χριστο εγινε το πουλημα.
Εφτιαξαν τον εβραιοχριστιανισμο μια αιρεση σαν του παπα και των αλλων.
Καμια σχεση με το χριστο δεν εχει ουτε ο εβραιοχριστιανισμο που φτιαξανε οι βυζαντινοι πρακτορες.
Πρέπει να αναδειχθεί ο ύπουλος ρόλος της επίσημης Χριστιανικής εκκλησίας,η οποία αποτελεί την νεοταξική “πέμπτη φάλαγγα”,σε κάθε κυριολεκτικώς θέμα,από τον Κοροϊδοϊό,όπου σύσσωμο το ιερατείο έβριζε νυχθημερόν τους ανεμβολίαστους,δίνοντας τους κάθε είδους χαρακτηρισμό,επέβαλλε υποχρεωτικό εμβολιασμό σε επισκέπτες σε μοναστήρια και παρότρυνε λυσσωδώς το “ποίμνιο” των προβάτων να πάει να εμβολιαστεί για να είναι καλά πρόβατα,