Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Οι ασυνόδευτοι ανήλικοι στα Καμένα Βούρλα του κ. Μηταράκη που ηρθαν εδω γιατι θεωρουν οτι ειναι υποχρεωση μας και ταυτοχρονα δικαιωμα τους να τους παρεχουμε ακριβα σπιτια και αυτοκινητα,να τους ταιζουμε χωρις να δουλευιυν μα πανω απ ολα να τους δωσουμε τις μαναδες μας,τις γυναικες μας,τις αδερφες μας και τις κορες μας για να “παιζουν” οπως λενε οι ιδιοι…
https://www.facebook.com/100052287605746/videos/165065795246340/?extid=jOjnCfmRAmmrvb6M
sinomosiologos.blogspot.com
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Ολοι οι Ελληνες πατριωτες επιλεγουν το Ελληνικο κοινωνικο δικτυο https://Hellasbook.gr ελα μαζι μας γιατι ειναι λογικο πια να μην ειμαστε στους ξενους!!
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μας
ξεφτιλισμένοι πολιτικάντηδες ούστ από την ιερή πατρίδα μας κοπρόσκυλα
Με το «ουστ» δεν θα φύγουν! Αν δεν τους διώξουμε εμείς, θα μείνουν εδώ για πάντα!
Ακούστε..
Φέτος θα γιορτάσουμε τα 2500 χρόνια που πέρασαν από την μάχη των Θερμοπυλών…. Απο 25 έως 30 Σεπτεμβρίου Εκεί… δίπλα από τον λόφο του Κολωνού…. στο πεδίο της μάχης… Εκεί στα λουτρά των Θερμοπυλών…. Παραχώρησαν στους πρωιν Πέρσες, το ξενοδοχείο το ομώνυμο. Στεγάζει 500 άτομα. Τώρα λόγω της επετείου.,λιγο μετά, θα φέρουν άλλα 2000 άτομα… 2500 χρόνια 2500 άτομα…. Ζήτω οι οι σύγχρονοι Έλληνες. Ζήτω η ιστορία μας..
Μπράβο σας……….
Παλουκι σε ολους αυτους τους ισλαμοβρωμικουλες και σε ολους τους ανθελληνες πολιτικους που μας μπολιαζουν με δαυτα τα σκουλικια