Σώστης, Ροδόπη, Αχ Θεε μου καιγομαστε !!
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
OXI ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ…
Γαλακτοκομείο Ροδόπη:Στην παρθένα φύση της Ροδόπης, στα καταπράσινα λιβάδια της, βόσκουν τα κοπάδια μας, που μας δίνουν το μοναδικό γάλα ΡΟΔΟΠΗ!..
Eλιωσε η ψυχή μου στους λυγμούς της ψυχής της..
Με ένα σμπαρο στο τρυγόνια..ένα απίστευτο μέρος καταστρέφετε..η κτηνοτροφία τέλος…κόσμος χωρίς σπίτια χωρίς δουλειά χωρίς περιουσία φεύγει από τον τόπο του γιατί αυτό θα γίνει..και ο Τούρκος πηγαίνει στα σύνορα και βλέπει μια απέραντη πεδιάδα χωρίς δέντρο όσο φτάνει το μάτι του..και ο νοων νοητω..αν μερικοί νομίζετε ότι ήταν κεραυνός να πάτε να κοιταχτειτε..θα σας δώσω εγώ το πεντηκαρικο για τον ψυχίατρο
Ζωντανό αποκλειστικό ρεπορτάζ στον Νυχτοβάτη πριν από λίγο… Σύνδεση με εθελόντρια στρατιωτικό στην Κομοτηνή. Φόβοι για σχέδιο εισβολής από Τούρκους στη Θράκη.