Πως περναν τα χρονια τωρα με την “Κλιματικη κριση” ….Χαιρε Καισαρ οι Ψεκασμενοι σε χαιρετουν !
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Δουλεύει “μηχανάκι” καιρού στο φουλ… Αλλά δυστυχώς ο κόσμος από το χαζοκουτι που βλέπει δεν θα το καταλάβει ποτέ… Άξιος της μοίρας του… Λυπάμαι… Και δεν λυπάμαι πλέον… Ανάμεικτα συναισθήματα… Φαντάζομαι θα ακολουθήσουν και άλλες περιοχές στη συνέχεια… Κλιματική αλλαγή βρεεειιιι!!!!
Δεν μου λες ρε τσιμπιτε..το πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ είσαι αναγράφεται πουθενά η εισαι ταλέντο;;
Σε ποιον αναφερεσαι;;
Στον κύριο “καθηγητή” φυσικά