Πόλεις 15 λεπτών είναι εδώ!Τι άλλο φέρνει η Ελληνική κυβέρνηση εναρμονισμένη με το W.E.F;
Επιλεξτε να γινετε οι πρωτοι που θα εχετε προσβαση στην Πληροφορια του Stranger Voice
Θελεις να κανεις ενα δωρο στον εαυτο σου;
Δες την Κατηγορια με τα προιοντα μαςCookie | Duration | Description |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Analytics". |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 months | The cookie is set by GDPR cookie consent to record the user consent for the cookies in the category "Functional". |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookies is used to store the user consent for the cookies in the category "Necessary". |
cookielawinfo-checkbox-others | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Other. |
cookielawinfo-checkbox-performance | 11 months | This cookie is set by GDPR Cookie Consent plugin. The cookie is used to store the user consent for the cookies in the category "Performance". |
viewed_cookie_policy | 11 months | The cookie is set by the GDPR Cookie Consent plugin and is used to store whether or not user has consented to the use of cookies. It does not store any personal data. |
Όλη αυτή η φιλολογία με τις πόλεις 15 λεπτών μπάζει. Νά’χουμε να λέμε. Φτάνει να κοιτάξει κανείς τι γίνεται με την τηλεργασία. Εκθειάστηκε από κυβερνήσεις και διοικήσεις εταιριών στην πανδημία, ενώ τώρα όλοι θέλουν τους εργαζόμενους πάλι πίσω στο γραφείο. Τη φούσκα της οικονομίας την κρατά το corporate real estate, και οι υπάλληλοι θα κάνουν όσα χιλιόμετρα χρειαστεί για να μην απαξιωθούν τα assets των εταιριών. https://www.kathimerini.gr/economy/562565371/antistrofi-metrisi-gia-tilergasia/